Melek Mosso kalça dolgusu yaptırdığını itiraf etti… Eşi Serkan Sağdıç nedenini açıkladı! Sebebinin ne olduğunu gördün mü?

Şarkıcı Melek Mosso güçlü sesi ve şarkılarıyla adından söz ettiriyor. Mosso'nun cesur sahne stilleri hakkında çok şey söyleniyor.

Ünlü şarkıcı özel hayatıyla da ön plana çıkıyor. Mosso, geçtiğimiz yıllarda iki yıldır birlikte olduğu basketbolcu, oyuncu ve model Serkan Sağdıç ile evlendi.

Melek Mosso ve eşi, Hülya Avşar'ın YouTube'da yayınlanan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programına katıldı. Şarkıcı, programa ilişkin samimi ve şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

applekm4

Mosso, son dönemde kendisine yöneltilen “popo estetiği” suçlamalarına da açıklık getirdi. Hülya Avşar'ın sorusunu yanıtlayan Mosso, şunları söyledi: “Evet yaptım. Bu konudaki söylentilere, “Herkesin rahatlaması lazım” diyerek son verdi. Bu cesur itiraf programa damgasını vurdu.

Eşi Serkan Sağdıç, “Sağlık nedeniyle yaptırmak zorunda kaldı. Kuyruk sokumu sorunu vardı.”

Okuryazarlık12

“GÜZELLİK MERKEZİ BENİ Şımarttı”

Ayrıca Mosso, Hülya Avşar'a “Daha önce yaptırdığınız bir işlem nedeniyle hiç dolandırıldınız mı?” diye sordu. Soruya şu şekilde cevap verdi:

melekmossoson666

“Bir manikür salonu beni kazıkladı. Demek istediğim, bugünün parasıyla bile bu çok büyük bir para. Bunun gibi birkaç yerden gerçekten kazıklandım. Gittiğim yerin hiçbir anlamı yok. “

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Spor spikeri bikinili pozlarını paylaştı! Spor spikeri bikinili pozlarını paylaştı! “Sanki hiç doğmamışım gibi”
Ünlü isim bile o teknedeydi! Ünlü isim bile o teknedeydi! “Zararla canımızı kurtardık” dedi.
Hayranlarını şok etti! Hayranlarını şok etti! “Çok ilginç bir hastalık”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir