Hastane odasından paylaştı! Ünlü oyuncu Burcu Kara apar topar ameliyata alındı

2016 yılında yönetmen Fırat Parlak ile evlendikten sonra çocukları Ali Çınar ve Can'ı kucağına alan Burcu Kara, setlere uzun bir ara verdi.

Arka Sokaklar dizisiyle ekranlara geri dönen ünlü isim, sosyal hesaplarından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu.

“UZUN ZAMANDIR KAFAMDA YAŞIYOR…”

Kara, beyin ameliyatı geçirdiğini belirterek sağlık durumu hakkında bilgi verirken; “Uzun süredir kafamda benimle yaşayan bir arkadaşımdan kurtuldum” dedi. Ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili açıklaması şöyle:

''Elbette hastane önlüğüyle fotoğraf yayınlarsanız riski göze almalısınız. KUYU; Hayat her zaman iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlarla ilgili değil mi? Ben kimsem oyum. Filtrelenmemiş durumuma zaten alışkınsınız. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaşımdan dün kurtuldum. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Almaya karar verildi, ancak risk taşıyordu. Çok araştırdık, konuştuk, öğretmenlerle tanıştık. Daha sonra tembellik etmeyip Ankara'ya geldik ve Hakan Hoca'yı bulduk. Tutum benim için hayattaki her şeydir. Söylediği bir şey yüzünden doğmadan iki gün önce doktor değiştiren biriyim. Şimdi böyle bir karar verdiğim için mutluyum. Bahsettiğimiz tüm riskleri birlikte aştık. Kendisine, ekibine ve tüm hastane personeline büyük saygı ve şükranlarımla. Ayrıca arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermek istiyorum. Hepimize sağlıklı bir yaşam diliyorum.”

siyah burç 2

“Geçmiş olsun” mesajları yağdı.

Geçmiş olsun, Burcu Kaa'nın ameliyata alındığını gören yakınlarından mesajlar geldi. Pınar Altuğ, Filiz Akın, Zeynep Sever Demirel, Merve Dizdar, Seda Bakan gibi isimlerden destek mesajları anında geldi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Davetiye tarzıyla viral oldu!  Davetiye tarzıyla viral oldu! “Sünnetimin bir eteği”
Bomba gibi açıklama!  Senaryoda bir dönüm noktası...Bomba gibi açıklama! Senaryoda bir dönüm noktası…
Survivor'a veda eden yarışmacı belli oldu!  Gözyaşlarını tutamadıSurvivor'a veda eden yarışmacı belli oldu! Gözyaşlarını tutamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir