Yaşadıklarını “İlk gece hamile kaldım” diyerek anlattı! Esra Ezmeci'nin ne dediğini kimse anlayamadı…

Aldığı mesajlara verdiği yanıtlarla adından söz ettiren Esra Ezmeci, zaman zaman bu mesajların sahiplerine paylaşım yapıyor. Bu sefer 20 yaşındaki Ayşegül yayındaydı.

İmam nikahıyla evlendikten sonra hamile kalan Ayşegül, düğünden 10 gün sonra yengesinin evine geldiğini ve “İkiz varsa bize verirsin” dediğini anlattı. Genç kadın da isyan ederek, “Ben bebeği aldırmak istedim, yengem Feride 20 milyar verip bebeği bana verelim, aklınıza dikkat edin” dedi.

Genç kadın, “Karım düğün altınlarımı çaldı, bebeği istiyoruz, seni istemiyoruz” dedi. Ayşegül isimli kadının “Çocuğu vermeyeceğim” demesi üzerine Ezmeci, “Çocuğunuzu neden vereceksiniz?” diyerek tepki gösterdi.

2 aydır evli olduğunu söyleyen kadın, mesajları gördüğünü söyleyerek kocasının kendisini aldattığını anlattı. Genç kadın da dövüldüğünü söyledi.

1

“MESAJLARINIZI YAŞADIM”

Yaşar isimli eşinin kendisinden 19 yaş büyük olduğunu söyledi. Ayşegül, “Mesajlarını kaydedip ailesine gönderdim. Mesajlar çok kötü, seni istiyorum, otele gidelim birlikte olalım, çok net mesajlar.”

SWW

Yayına bağlanan Yaşar Bey ise suçlamaları reddederek, “Resmi nikahtan vazgeçtim çünkü moralim bozuktu. Saygısızlıktı” derken Ayşegül Hanım sinirlendi. Ayşegül bağırdı: “Kabasın sen nasıl bir adamsın?”

Yaşar Bey'e haklarını soran Ayşegül Hanım, “Ben burada oğlumun yanındayım. Hakkımı versin, altınlarımı çaldı, bana ev alsın” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü oyuncuyla birlikte adı da anıldı... Gala tarzı bir etkinlik olduÜnlü oyuncuyla birlikte adı da anıldı… Gala tarzı bir etkinlik oldu
Suphiye Orancı ve Metin Akpınar haberi sorumluluk reddi ve düzeltmeSuphiye Orancı ve Metin Akpınar haberi sorumluluk reddi ve düzeltme
Sevgilisi için evini yeniledi!  Ücret...Sevgilisi için evini yeniledi! Ücret…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir