Sınırsız Sevda'nın Asiye'si Esra Dermancıoğlu, Hülya Avşar'ın konuğu oldu! Cinsellik sorusunu duyunca… 'İstersen kessin'

Yayınlandığı dönemde tüm izleyici rekorlarını kıran Fatmagül'ün Suçu Nedir? Dizideki 'Mukaddes Ketenci' karakteriyle anılan Esra Dermancıoğlu, şimdi de Hudutsuz Sevda dizisiyle izleyici karşısına çıkıyor.

Sempatik tavrı ve açık sözlü kişiliğiyle dikkat çeken Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oldu. Programda Hülya Avşar, Esra Dermancıoğlu'ndan kendisine bir soru sormasını istedi.

Aptalca Cinsellik Sorusu

Gülerek “Berbat ettin” diyen Esra Dermancıoğlu, her zamanki açık sözlülüğünü sergileyerek Hülya Avşar'a, “Orgazma kolay ulaşan bir kadın mısın?” diye sordu. diye sordu.

2'ydi

Hülya Avşar, Esra Dermancıoğlu'nun bu sorusu karşısında ne diyeceğini bilemeyince ünlü oyuncu, “İstersen sana kessinler” dedi.

rüya

Hülya Avşar bu konuda şunları söyledi; “Dediğiniz gibi her şey beyinle ilgili. Beyninizi kullanmayı biliyorsanız…” diye yanıtladı. Bunun üzerine hız kesmeyen Esra Dermancıoğlu sordu: “Yani beynini kullanıyor musun?” Cevap geldi. Hülya Avşar, “Ben her zaman beynimi kullanırım” dedi. Programdan o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Toplandılar!  Sosyal medya yok ediliyorToplandılar! Sosyal medya yok ediliyor
Final öne alındı!  Tarih belirlendi Final öne alındı! Tarih belirlendi
Olaylar bitmiyor!  Yemek yerken yakalandıOlaylar bitmiyor! Yemek yerken yakalandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir