Pınar Altuğ Su'nun kızı ile Mustafa Sandal'ın oğlu Yaman arkadaş oldu! Samimi tavrı dikkat çekti

Su, Pınar'ın kızı Altuğ-Yağmur Atacan ve Mustafa Sandal-Emina Jahovic'in büyük oğlu Yaman Çeşme'de görüldü.

Pınar Altuğ'un güzel kızları Su ve Yaman, kameraları görünce ne yapacaklarını şaşırdılar. Bir anda kameralara bakan çift, ailelerinin daha önce tanıştıklarını ve yatlarının Göcek Körfezi'ndeki demirleme yerinde yan yana buluştuklarını duyurdu.

Milliyet'in haberine göre; İlk kez gazeteciler tarafından fotoğraf çekildiklerini, her şeyin daha yeni başladığını ve yeni tanıştıklarını söyleyen Sandal ve Atacan, ilişkilerini soran gazetecilere sadece “Öyle bir şey değil” dedi.

PINAR ALTUĞ'UN KIZININ SON DURUMU

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik kazanan ve fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı 'Meltem' karakteriyle üne kavuşan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın kızı Su, son görünümüyle dikkatleri üzerine çekti. Altuğ, “Su tam da istediğim kız çıktı” dedi.

Ekran görüntüsü

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
"eşcinsel değilim" Dedi!  Hayatta kalan Nephyse'in ada hakkındaki raporuna ilişkin yorum“Ben eşcinsel değilim” dedi! Hayatta kalan Nephyse'in ada hakkındaki raporuna ilişkin yorum
Spot ışıklarından uzakta bambaşka bir hayat yaşıyor!  Sınırları zorlayan pozlarSpot ışıklarından uzakta bambaşka bir hayat yaşıyor! Sınırları zorlayan pozlar
Eski sevgilisi evlendi!  Bakın kim oradaydıEski sevgilisi evlendi! Bakın kim oradaydı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir