Muharrem İnce sinyalini verdi… Anavatan Partisi genel merkezinin kapısı kilitlendi! Sonraki adım…

31 Mart yerel seçimlerinde beklenen sonuçları alamayan ve yakın zamanda küçülme duyurusu yapan Anavatan Partisi'nin genel merkezi boşaltıldı. Parti otobüsü logoları da kaldırıldı. Detaylar burada…

“'KAPI KAPATILDI' DİYEBİLİRİZ”

CNN Türk muhabiri Ece Altuğ, Anavatan Partisi ile ilgili gelişmeleri şu sözlerle aktardı:

“Sokaklarda sessizlik ve sükunet var diyebiliriz. Anavatan Partisi genel merkezinin kapısı kilitlendi diyebiliriz. Sadece genel merkez kilitlenmedi. Tedbirler kapsamında logolar bile kaldırıldı. seçim otobüsleri.

Ankara'daki genel merkez binasıyla ilgili somut adımlar atıldı ve bina kilitlenerek boşaltıldı. Binanın bahçesine erişim mümkün değildir.

P2

Öte yandan Muharrem İnce'nin seçim döneminde kullandığı otobüs… Baktığınızda tanımanız mümkün değil. Çünkü tüm logolar kaldırıldı. Memleket Partisi otobüsüne baktığımızda plakada tek bir yazı var. Muharrem İnce'nin seçim aracı olduğunu ancak anlayabiliriz.

P3

“VATAN PARTİSİ DİJİTAL PLATFORMDAKİ VARLIĞINI ARTIRMA YÖNÜNDE ADIM ATACAK”

Artık şunu söyleyebiliriz; Vatan Partisi dijital platformdaki varlığını artıracak adımlar atacak. “Bugüne kadar parti genel merkezinin bulunduğu yerde sessizlik hüküm sürüyor.”

P4

NE OLDU?

Anavatan Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinde Türkiye genelinde yüzde 0,17 oy aldı. Ardından Cumhurbaşkanı Muharrem İnce geçen ay bir açıklama yaparak kemer sıkma tedbirleri alacaklarını duyurdu. İnce aslında ilk sinyalini “Harcamalarımızı mümkün olduğu kadar kısma kararı aldık” diyerek verdi.

Muharrem İnce bu kurtarıcı kararı vermeden önce şunları söyledi: “İletişim imkanlarının bu kadar arttığı dijital çağda siyaset yapma araçlarının da değişmesi gerekiyor.”

P5

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
50 milyon TL değerindeki sahte altını piyasaya sürecekler!  Yakalandılar50 milyon TL değerindeki sahte altını piyasaya sürecekler! Yakalandılar
Erbakan: Taraftarlara yönelik affın 28 Şubat'taki zamanlaması önemliErbakan: Taraftarlara yönelik affın 28 Şubat'taki zamanlaması önemli
Sonuçta onlar bile şaşırdı... Denemek için yaptılar!  Talebe yetişemiyorlarSonuçta onlar bile şaşırdı… Denemek için yaptılar! Talebe yetişemiyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir