MİT ve İstanbul Polisine operasyon! İstanbul'da yakalanan Saim Çakmak tutuklandı

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, terör örgütü PKK/KCK mensuplarına yönelik ülke genelinde yürütülen operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Milli İstihbarat Teşkilatı ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, Alman PKK/KCK yapılanmasının sözde sorumlularından Saim Çakmak'ı İstanbul'da yakaladı.

MİT'TEN UZUN DÖNEMLİ TAKİP

MİT, PKK/KCK'nin sözde elebaşlarından Saim Çakmak'ı uzun süredir takip ediyor. MİT ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü en uygun anda operasyon düğmesine bastı. Terör örgütüne yönelik hassas bir operasyon sonucu yakalanan Çakmak, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çakmak'ın terör örgütünün yurt dışı faaliyetlerinde aktif olarak yer aldığı öğrenildi. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kocaeli'de lise öğrencisi dövülerek öldürüldü!  Ailenin karara tepkisi: Bu kadar ucuz olamazKocaeli'de lise öğrencisi dövülerek öldürüldü! Ailenin karara tepkisi: Bu kadar ucuz olamaz
Kadıköy hastanesinde korku dolu anlar!  Güvenlik şefi asistanını sopayla öldüresiye dövdüKadıköy hastanesinde korku dolu anlar! Güvenlik şefi asistanını sopayla öldüresiye dövdü
MHP, Devlet Bahçeli'nin yürüyüşünün videosunu paylaştı!  Ferdi Tayfur'un şarkı sözleri gündem oldu!  AK Parti'ye atıf mı var?MHP, Devlet Bahçeli'nin yürüyüşünün videosunu paylaştı! Ferdi Tayfur'un şarkı sözleri gündem oldu! AK Parti'ye atıf mı var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir