İstanbul'da iğrenç kaza! Lise öğrencisine metroda tacizde bulundu: “Çünkü kızgındım…”

Geçtiğimiz aylarda Sabiha Gökçen-Kadıköy metrosunda inanılmaz kaza yaşandı. 16 yaşındaki lise öğrencisi, kuzeni ile birlikte metroya binerek Kadıköy'de yürüyüşe çıkıyordu. İki kuzen sohbet ederken yanlarına bir tacizci yaklaştı ve bir süre sessizce beklediler.

ÖNCE BOYUNUNA SARILIYOR SONRA ÖPÜYOR

Tacizci etrafındakilere aldırış etmeden genç kadına hitap etti. Tacizci, kızın boynuna sarıldıktan sonra yanağından öptü. Olanlara şaşıran genç kadın, tacizciyi iterek tepki gösterdi.

Genç kadının tepkisi üzerine tacizci önce “Özür dilerim” dedi, ardından uzaklaştı. Genç kadın yaşananların şokunu yaşarken gözyaşlarına boğuldu.

Ekran görüntüsü 2024-07-09 215333

KİMSE BİR ŞEY YAPMADI

Yolcular o anları izlemekle yetindi. Tacizciye müdahale edilmeyince genç kadın ağlayarak metrodan ayrıldı.

Ekran görüntüsü 2024-07-09 215345

AÇIKLAMASI ORTAYA ÇIKTI

EKOL TV'den Dilek Yaman Demir'in haberine göre tacizci polise şikayette bulunarak yakalandı. İstismarcı ifadesinde şunları söyledi: “Sinirli olduğum için ona sarıldım ve öptüm.” Cinsel taciz dışında sabıka kaydı bulunan tacizci adliyeye sevk edildi. Sağlık kontrolünde otizm tanısı konulan istismarcı, hastanede tedavi altına alındı.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bodrum'da orman yangınları devam ediyor!  Vali açıklama yaptı: 2024 yılının en ciddi yangınlarından biriBodrum'da orman yangınları devam ediyor! Vali açıklama yaptı: 2024 yılının en ciddi yangınlarından biri
Bir çağrı yaptı!  Sosyal medyada paylaştılarBir çağrı yaptı! Sosyal medyada paylaştılar
Navalny'nin karısı için tutuklama emri!Navalny'nin karısı için tutuklama emri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir