Genç aşkı için karısını terk etti! Somer Sivrioğlu, Aslı Turanlı'yla yakınlaşınca sinirlendi

MasterChef jürisi Somer Sivrioğlu özel hayatıyla yeniden gündemde. Geçtiğimiz yıllarda genç aşkı uğruna 18 yıllık eşinden ayrılan Somer Şef, bu kez genç bir oyuncuyla yakalandı.

Bir süredir birlikte olduğu Pınar Kızılkaya ile ilişkisini “Bu hayatta iyi olmalıyız, güzel görünmeliyiz, mutluluğa saygı duymalıyız, sevenler sevsin çünkü öyle” notuyla duyurdu. az. Mutluyuz, seviyoruz, yaşıyoruz. Çok şükür…” Dikkatleri üzerine çeken Somer Sivrioğlu, kendisinden 22 yaş küçük Aslı Turanlı ile birlikte görüntülendi.

ÖPÜŞEREK KENDİSİNİ BİRLEŞTİRDİ

Bosslar Dünyası'nın haberine göre; 30 yaşındaki oyuncu Aslı Turanlı ile 52 yaşındaki Master Chef jürisi Somer Sivrioğlu, sarılırken yakalandılar.

2

İkili, sabah saatlerinde mekandan ayrılarak çorbacıya gelerek sarılıp öpüştü. Aslı Turanlı ağlarken Somer Sivrioğlu alnından öperek teselli etti.

3

Mekandan ayrılan ikili, dergi gazetecilerine şunları söyledi: “Sen işini iyi yapıyorsun, ne aşkı?” Diyerek beni azarladı.

eh

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cenazede dikkat çeken diyalog! Cenazede dikkat çeken diyalog! “Ne kadar boş…”
İnanılmaz anlar!  Zuhal Topal şaşkına döndüİnanılmaz anlar! Zuhal Topal şaşkına döndü
Gülşen Bubikoğlu eşi Türker İnanoğlu'nu toprağa verdi!  Ustanın adı onu terk etmediGülşen Bubikoğlu eşi Türker İnanoğlu'nu toprağa verdi! Ustanın adı onu terk etmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir