Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Tolunay Kafkas isyan etti! “VAR kayıtları açıklanmamalı”Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Türkiye Kupası yarı final ilk maçında alınan 3-2'lik mağlubiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Kafkas, “Bizim için şanssız bir maçtı. Gol yiyene kadar planımız işledi. Çok kötü goller yedik. Bu seviyedeki takımların bu kadar gol yememesi gerekiyor. Ondan sonra maç dağıldı” dedi. biraz.” Oyuncular programın dışına çıktı ve bu bize pahalıya mal oldu. Emre Mor her zaman topun arkasındaydı. Topu yakalayıp üzerinden geçmeye çalıştı. Yan oyunculardan istediğimizi alamayınca oyun çöktü. Son 20-25 dakikada iyi pozisyonlar yakaladık ve maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. dedi.

“BUNLARI FENERBAHÇE MAÇINDA DA SÖYLEDİM”

Hakemleri de eleştiren deneyimli çalıştırıcı, şunları söyledi: “Hakemin kararlarına bir şey söylemiyorum ama iyi bir maç yönetmiyor. Bunu F.Bahçe maçında da söyledim. Kararlar doğrudur, yanlış değil. Mesela. , Paul'ün pozisyonu var, sorun yok. Bakın, size yumruk atıyor, arkanızı dönüp gidiyorsunuz.” “Ben istemiyorum, ne Süleyman Hurma, sürünerek geldik buraya.” dedi.

“ONU APTAL zannetmeyin”

6629298d3d1c38d70dcade7d

Tolunay Kafkas, şunları söyledi: “Cemal Süreyya'nın çok güzel bir sözü var: 'Orada hem kartallarla hem de yılanlarla tanışırsınız'. Biz buraya sürünerek değil, uçarak geldik. Hakemlerden bahsetmiyorum bile. Maçı yönetme biçimleri şu şekilde. hiç hoş değil. Sonunda kaybettik, sorun yok.” Hayır Trabzonspor benim camiamdır ama lütfen kimseyle dalga geçmeyin! dedi.

“VAR KAYITLARI AÇIKLANMAMALI”

66297147ad18366012bbe877

Tecrübeli çalıştırıcı ayrıca şunları söyledi: “VAR kayıtlarını açıklamanın doğru olmadığını söyledim. Zemin jelatinimsi. Burada çok emek verdim. Doğru bildiğimi söylüyorum. 40 yılımı aldı.” ” dedi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Terim maç sonrası çıldırdı! Terim maç sonrası çıldırdı! “Evet iyi oynamadık ama…”
Mehmet Ali Yılmaz'ın ailesi ölüm nedenini açıkladıMehmet Ali Yılmaz'ın ailesi ölüm nedenini açıkladı
Trabzonspor kupada liderliği ele geçirdi!Trabzonspor kupada liderliği ele geçirdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir