F.Bahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım, F.Bahçe konferansından ayrıldı

F.Bahçe'nin Olağan Genel Kurulu Ülker Stadı'nda devam ediyor. F.Bahçe Başkan Yardımcısı Erol Bilecik, 01.01.2023-31.05.2023 mali dönemine ve 01.06.2023-29.02.2024 mali dönemine ilişkin denetim kurulu raporunu okurken, başkan adayı Aziz Yıldırım ve listede yer alan isimler yer aldı. yönetim kurulu kürsüden sahaya ve konuşmanın yapıldığı alana indi.

“ORADA SEÇİLMEDEN OTURUYOR”

Yıldırım, konuşmanın yapılacağı kürsüye çıkmadan önce Başkan Ali Koç ve yönetim üyeleriyle el sıkıştı. Genel Kurul Divan Başkanı seçilen Vefa Küçük, Aziz Yıldırım'a “Benden söz almalısın” deyince Yıldırım, “Ben yapacağım” dedi, “Sen seçilmeden oturdun” diye cevap verdi. Konuşmaların devamının ardından Küçük, şunları söyledi: “Kürsü işgal edilmiş, serbest bırakacağız. Sayın cumhurbaşkanımız kürsüye geldiğine göre 30 saniye söz hakkı verelim, kendisi de konuşacak. Cumhurbaşkanı adayı” dedi.

Bu sözlerin ardından kısa bir açıklama yapan Yıldırım, şunları söyledi: “Fenerbahçe'ye yakışır bir kongre yapmak istiyoruz ama seçimler demokratik değil. Buradan ayrılıyorum. Yarın gelip oy kullanacağım. Arkadaşlarıyla birlikte podyumdan inip stattan ayrılırken, “Arkadaşlarımdan kalmak isteyenler kalabilir, ayrılmak isteyenler hepinize teşekkür ederim” dedi.

AZİZ YILDIRIM VE EKİBİNİN OY HEDEFİ

Olağan Genel Kurul'da Divan Başkanlığı için Vefa Küçük'ün oylanması ve ardından ikinci oylamayı yapmasının ardından Direktör Fethi Pekin, “İkinci oylamaya gerek yok” dedi. Oylamanın ardından Aziz Yıldırım kanadı, oyların eşit olduğunu ve seçimin oldu bitti olduğunu söyleyerek itiraz etti. Avukat Savaş Adalet oylamaya karşı çıkarak dilekçesini Fethi Pekin'e sundu.

ALİ KOÇ'UN TARTIŞMASI VAR

Ali Koç, galeride bir milletvekiliyle tartıştı.

AZİZ YILDIRIM SEÇİM SAYFASI PAYLAŞILDI

Ekran görüntüsü_2

Aziz Yıldırım'ın seçim sayfası: “Kongrede demokrasiye darbe! Konsey oldu bittiyle seçildi”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
''Para konusunda anlaşırsanız sizi ikna edeceğim''''Para konusunda anlaşırsanız sizi ikna edeceğim''
F.Bahçe'de seçim heyecanı başladı!F.Bahçe'de seçim heyecanı başladı!
Arda Güler'e Manchester United'dan son teklif 63 milyon euro!Arda Güler'e Manchester United'dan son teklif 63 milyon euro!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir