Evinde 15 gram uyuşturucu bulundu! Kalben'in gizli görüntüleri ortaya çıktı! Sevgili arkadaşı bir video hazırladı ve…

İlginç dansları ve sahne tarzıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Kalben, Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda tutuklanarak adliyeye sevk edildi, ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ünlü şarkıcının evine yapılan baskında, uyuşturucu karşıtı kokarca toplam 15 gram ağırlığında 3 parça halinde ele geçirildi. Operasyona ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

GİZLİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre; Kalben'in konutunda gerçekleştirilen operasyonun arkasında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan şikayet üzerine Kalben'in yurt dışındayken kokain adı verilen uyuşturucuyu kullandığına dair gizli bir videonun gönderildiği öğrenildi.

kalpten gizli

Söz konusu ihbarın ünlü şarkıcının uyuşturucu ticareti yaptığını belirtmesi üzerine polisin düğmeye bastığı belirlendi.

ÜNLÜLERE İLAÇ TEMİNİ

Muhbirin polise gönderdiği dilekçede, “Şarkıcı Kalben Sağdıç uyuşturucu kullanıyor ve para karşılığında çevresine dağıtıyor.” Uyuşturucuyu getiren kişilerin isimlerini de veren ünlü şarkıcının, magazin dünyasında tanınan birçok kişiye de uyuşturucu sağladığını söyledi.

Ayrıca yurt dışından ülkeye giriş yaptığı sırada ülkeye uyuşturucu madde kaçakçılığı yaptığı da belirtildi.

kalp fotoğrafı

PARA İÇİN BANA ŞANTAJ YAPTILAR

İhbarın ardından tutuklanan Kalben, ifadesinde Harbiye'de verdiği konserde yakın bir arkadaşının mücevherlerini çalmasına sinirlendiğini ve uyuşturucu kullanmaya başladığını söyledi.

İhbarcının iddia ettiği gibi kimseye uyuşturucu sağlamadığını söyleyen Kalben, söz konusu videonun bir arkadaşının İtalya gezisi sırasında gizlice çekildiğini ve yakın zamanda video değişimi için kendisinden para istediğini anlattı.

Şantajcının parayı vermeyince videoyu polisle paylaşarak şantajın boyutunu büyüttüğünü söyleyen Kalben, içkici olduğunu söyledi. Kazayla ilgili İstanbul Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmalar devam ediyor.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Onun cesur sahne stili hakkında çok şey söylendi: Cesur sahne stili hakkında çok şey söylendi: “Söyleyecek bir şey bulamıyorum”
Şaşırtıcı veda!  Başrol oyuncusu ayrılıyorŞaşırtıcı veda! Başrol oyuncusu ayrılıyor
Cannes tarzı herkesin bildiği bir isim haline geldi!  Ünlü oyuncu kendini tutamadıCannes tarzı herkesin bildiği bir isim haline geldi! Ünlü oyuncu kendini tutamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir