Etek giyilmesi planlanmıştı… Ünlü rapçi Sefo, Alişan'a o günleri hatırlattı ve onu şiddetle sarstı! “Seni de gördük”

Son dönemde erkeklerin etek giymesi konusu uzun süredir dergilerin gündeminde yer alıyor. Ünlü rapçi Sefo'nun İskoçya gezisinden fotoğrafları çok konuşuldu.

LİNÇÇİLERİ DİNLEMEDİ

Bu çekimlerin ardından Eser Yenenler'in programına katılan Sefo, etek pozu nedeniyle yaşanan linçlerin ardından şunları söyledi: “Bence etek eğlenceli, neden kadınlara kaptırdık bilmiyorum. Puf, puf, kardeşim!” Linçlere aldırış etmediğini gösterdi.

Bölüm 1

Alişan'a erkek sanatçıların etek giymesi meselesi sorulduğunda ünlü isim bir röportajında ​​şunları söyledi: “Cinsiyetsiz bir toplum yaratmak istiyorlar. Ama burası Türkiye, bu iş yürümez. Beş yaşındaki oğlum görse” ve onu örnek almak isterse tehlikeli bir ortam oluşacaktır.” dedi.

Bölüm 2

“BİZ DE GÖRDÜK”

Kaan Ölker'in Fizy platformundaki “popcast” programına konuk olan Sefo, konuyla ilgili sert açıklamalarda bulundu. Alişan'ın eleştirisi Sefo'nun aklına gelince kendini tutamadı ve “Cennet Mahallesi dizisinin bir bölümünde makyajlı, sarı saçlı ve bukleli” dedi. “Çocuğunuzun bizi görüp etkilenme ihtimali varsa diyelim ki sizi gördük ve etek giydik.” dedi.

Bölüm 3

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kırmızı elbisesiyle poz verdi! Kırmızı elbisesiyle poz verdi! “Her yerde bölünme var”
Gıda krizi büyüyor!  Yine birlikteler Gıda krizi büyüyor! Yine birlikteler
Hasan Can Kaya emniyete getirildi!  Evindeki partide tanıştığı kızı gözaltına almakla suçladı... İfadesi ortaya çıktıHasan Can Kaya emniyete getirildi! Evindeki partide tanıştığı kızı gözaltına almakla suçladı… İfadesi ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir