Erdoğan'dan 'Sinan Ateş' talimatı! Ayşe Ateş'in söylediklerini duyunca hemen şunları söyledi: “Dün gece ben ve kızlarım rahat uyuduk.”

Başkent Ankara'nın kalbinde 2022 yılında yaşanan Sinan Ateş suikastının yankıları gündemde kalmaya devam ediyor. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen Ayşe Ateş, bugün Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecek. Beştepe'de yaşanan kritik temasın detayları merak uyandırdı. Ayşe Ateş o toplantıda konuşulanları bizzat anlattı.

TOPLANTI SONRASI İLK AÇIKLAMA: GERÇEKTEN SORUN YAŞADIK

Ayşe Ateş, dünkü toplantının ardından basına yaptığı kısa açıklamada, “Biz de kızlarım da çok memnun ayrıldık. Adeta sorunlarımızı konuştuk ve toplantı o 'atmosferde' gerçekleşti. dedi.

AYŞE ATEŞ'İN ERDOĞAN'A HEDİYELERİ

Bugünkü toplantıya ilişkin diğer merak edilen detayları sosyal medyada paylaşan Ayşe Ateş, şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmemizin detayları hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi: Sayın Cumhurbaşkanımıza içinde üç ok bulunan sadak ve Necip Fazıl Kısakürek'in “Tarih Boyunca Büyük Mazlumlar” kitabını hediye ettim.

ERDOĞAN'IN 'SİNAN ATEŞ' EĞİTİMİ

  • Toplantıda FETÖ'nün Sinan ve bana yönelik ima, iddia ve ithamlarının rapor olarak değerlendirilmesini, hakkımızda tam bir güvenlik soruşturması yapılmasını ve bulguların kamuoyuyla paylaşılmasını talep ettim.

AA-20240611-34845147-34845146-CUMHURBASKANI_RECEP_TAYYIP_ERDOGAN

“DERHAL MÜDAHALE EDİLMESİ İÇİN TALİMAT VERDİ”

  • Değerli Başkanımıza; Bana ve Sinan'a atılan iftiraları, bana yapılan tehditleri tek tek anlattım. Sayın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'a konunun acilen ele alınması ve bu kişiler hakkında işlem yapılması talimatını verdi. Ayrıca Cumhurbaşkanımız, daha yakından korunabilmemiz ve kızlarımla daha sosyal bir hayat yaşayabilmemiz için her şeyin yapılması gerektiğini söyledi. Bu kapsamda başta sosyal medya olmak üzere hem Sinan'a hem de bana yönelik tehdit ve hakaret içeren ekran görüntüleriyle oluşturduğumuz arşivi arşivleyip avukatımız Ali Bey aracılığıyla en kısa sürede ilgili makamlara teslim edeceğiz. Yücel.

AÇIK

“Dün gece kızlarımla rahat uyuduk”

  • Sayın Cumhurbaşkanımızın beni ve kızlarımı makamına kabul etmesi, onları dinlemesi bizim için çok anlamlı. Aziz milletimizin vicdanlı mensuplarıyla birlikte devletimizin de yanımızda olduğunu görmek, sürekli ölüm korkusuyla yaşayan kızlarımın yüreğini ferahlattı, bana adalet mücadelemde güç verdi. Kızlarım dün gece rahat uyudular. Rahatça uyudum. Öyle ki küçük kızım Banuçiçek uzun zamandan sonra ilk kez odasında yalnız uyumak istedi.

Thumbs_b_c_eb5ccbd86f4d207a60bd20d77dc0902e

“BU BİR BAŞARI VEYA ZAFER DEĞİL”

  • Sayın Cumhurbaşkanımızın beni ve kızlarımı kabul etmesi bir başarı ya da zafer değildir. Çünkü bizce gerçek başarı adaletin tesis edilmesiyle, gerçek zafer ise tüm azmettirici ve faillerin bileklerine kelepçe vurulmasıyla elde edilecektir. Hiç şüphesiz bu zafer ve başarı, aziz milletimizin adalete inanan vicdanlı halkının olacaktır. Bu yolun sonunda: “Ne sağ ne sol, yalnızca adalet!” diyenler kazanacak.

sa2

“MÜCADELEMİZ YENİ BAŞLADI”

  • Mücadelemizin ne ortasında ne de sonundayız. Mücadelemiz yeni başladı. “Adalet!” öncekinden daha güçlü. Adalet!” diye haykıracağız. “Kim hukukun üstünde olduğunu, yargıyı etkileyebileceğini, işlediği cinayeti örtbas edebileceğini sanma hatasına düşerse, ona hukuk kitaplarını sayfa sayfa verip ziyaret edeceğiz. Bu ülkedeki hapishanelerin her köşesi. “

GÖREVİNİ BİR Ayet İLE BİTİRDİ

Ayşe Ateş, paylaşımının sonunda Nisa Suresi'nden şu ayete yer verdi:

“Dilinizi bükerseniz, gerçeği olduğu gibi söylemekten çekinirseniz, ya da tamamen yüz çevirirseniz başınıza neler geleceğini düşünün! Çünkü Allah, yaptığınız her şeyden haberdardır.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
ABD'den Türkiye'ye Hamas talebi!  Gözler Erdoğan-Biden zirvesindeABD'den Türkiye'ye Hamas talebi! Gözler Erdoğan-Biden zirvesinde
Adamı kıyma makinesine koyup biber salçası gibi öğüttüler“Adamı kıyma makinesine koyup biber salçası gibi öğüttüler.”
Böyle düğün görülmedi: 5 bin kişi katıldı!  Mücevher miktarı şaşırtıcıydıBöyle düğün görülmedi: 5 bin kişi katıldı! Mücevher miktarı şaşırtıcıydı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir