Dursun Özbek'in açıklamalarına F.Bahçe ve Beşiktaş'tan sert tepki! “Çocukların yanaklarını okşadık ama yanaklarını okşamadık.”

F.Bahçe, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in açıklamalarına yanıt verdi. Bu olaydan kısa süre sonra Beşiktaş da Dursun Özbek'e tepki gösterdi.

“BUGÜN DURSUN ÖZBEK KISITLAMASIZ KULÜBÜMÜZÜ HEDEF ALDI…”

“Bugün Dursun Özbek aşırı derecede kulübümüzü hedef alarak şöyle dedi: 'Ey F.Bahçe taraftarı, ey Beşiktaş taraftarı. Bölge halkı çok kötü durumda. Bugün TOKİ ile açılış törenine geldik. Gelin 100 yapın' dedi. 150 kişi olan F.Bahçe taraftarı bizi burada aştı “'Yeşil sahada geçilmez, buradan geç' sözünü utançla takip ettik”.

BEŞİKTAŞ DA DAHİL

aa-2151105

Hasan Arat, şunları söyledi: “Sayın Başkan, siz de seçim telaşına kapılmışsınız. Bu toplulukların açıklamalarına dikkat etmesi gerekiyor. Beşiktaş çok ağırdır, altına düşersiniz. Buna bütün Türkiye şahittir, Beşiktaş hemen bölgeye gitti. Bunlar yanlış şeyler, toplumlarda huzursuzluk yaratıyor. Üstelik Beşiktaş aynı sabah Hatay'a giderek “Geldi, çadır ve konteyner kurdu. Ona üzüntü ve sıkıntıyla bakıyorum. Böyle olmadı bizim camiamız hakkında konuşmayın, sinirleneceksiniz. İkinci kez söyledim ama çocukların yanaklarını okşamadık.” dedi.

“Futbol Propagandası Yapan Birinin İnsani Değerlerini Sorgulayın”

640x360

“Binlerce canımızı kaybettiğimiz, ülkemizin yaşadığı en büyük acılardan biri olan deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalıştığımız, renkleri bir kenara bırakmayı hedeflediğimiz bir ortamda , farklılıkları ve mücadeleleri, bölgedeki insanlarımıza bir miktar destek sağlamak için omuz omuza futbol propagandası yapan bir kişinin insani değerlerini sorguluyoruz.”

“Bunu tüm vicdan sahibi olanların ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.”

jvzyTe4fzUmqdr2S7Ji4QA

“Bu konuda söyleyecek çok sözümüz, verecek cevaplarımız var.

Ancak bu kadar mantıksız bir yaklaşımla ülkemizin, toplumumuzun ve en önemlisi depremden etkilenen değerli insanlarımızın gündemini meşgul etmekten kaçındığımızı vurgulamak isteriz.

“Bu şahsın acınası tavrını tüm vicdan sahibi kişilerin ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.”

DURSUN ÖZBEK NE DEMİŞTİ?

a0iMjhIrqkKL9fdZrAR9Kg

“Bizimki kadar olmasa da taraftar sayıları da fazla. Bir konuda onları eleştireceğim. 6 Şubat'ta ülkemiz büyük bir deprem yaşadı. 11 ilimiz etkilendi. Kulübümüz hemen bölgeden ayrıldı. Depremin ilk günü arabayla malzemeleri gönderdik ama yetmedi Hatay'da büyük bir çadır kiraladık, bugün herkes Galatasaray'ın faaliyetlerine saygı duyuyor, federasyon başkanına yapamayacağımızı söyledim. Bu büyük proje: “Yarışalım, kendimize 3 sinema salonu verelim, başkanlarla kamera karşısına geçelim, hayranlarımızı arayıp bağış isteyelim.”

“TOKİ ile anlaşma yaptık. 300 konut verdik. Bölge insanı çok kötü durumda. Kahramanmaraş'taki açılış töreninde rakiplerimize 'Yeşil sahada bizi geçemezsiniz' diye bağırdım. en azından bu konuda bizi geçebilirsin.' Ey F.Bahçe taraftarı, Beşiktaş taraftarı! 100 hanede anlaşırsak 150'de anlaşırsınız. Peki siz de neredesiniz Sayın Başkan? Bölge halkının bu sosyal meselelere hazır olması gerekiyor. “Tüm sivil toplum kuruluşlarından bölgeye giderek oradaki insanları ziyaret etmelerini rica ediyorum.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Trafik F.Bahçe'de “başkanlık yarışı” trafiği: Ali Koç ile Sadettin Saran'ın buluşması başladı: Aziz Yıldırım harekete geçti…
Kıyamet kopuyor!  Batshuayi'nin yeni adresi GalatasarayKıyamet kopuyor! Batshuayi'nin yeni adresi Galatasaray
Mbappé'de deprem!  Ayrılığını resmen duyurduMbappé'de deprem! Ayrılığını resmen duyurdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir