Bomba gibi aşk onayı! Dilan Çiçek Deniz, ünlü yönetmenin oğluyla birlikte…

Tatlı Küçük Yalancılar, Güneşin Kızları, Bodrum Masalı, Çukur, Alev Alev ve Kusursuz Kiracı gibi çok sayıda başarılı projede yer alan Dilan Çiçek Deniz, rol aldığı yapımlardaki başarısı ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Son dönemde yüzündeki değişiklikle adından söz ettiren Deniz, estetiğiyle ilgili “O an kalbim böyle bir şey istedi, denemek istedim” ifadesiyle uzun zamandır konuşuluyordu.

SONUNDA ARADIĞI AŞKI BULDU

Ünlü oyuncu artık özel hayatıyla da gündeme geldi. Afra Saraçoğlu'nun eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile kısa süreli birliktelik yaşayan Dilan Çiçek Deniz, sonunda aradığı aşkı buldu.

dilan çiçeği 1

ÜNLÜ YÖNETMENİN OĞLU İLE…

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Dilan Çiçek, Deniz Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile yeni bir aşk hikayesine başladı.

Rafela

Babası gibi yönetmen olan Rafael Cemo Çetin, çektiği sıra dışı reklam filmleriyle adından çoktan söz ettirmiştir. Yılın sürpriz aşkı olan Deniz ve Rafael Cemo Çetin, bir derginin 3.yıl partisine el ele giderek aşklarını ilan etti.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Wanda Nara'nın Icardi ile olan video klibi günün konusu!  O anlara yorumlar hızla geldiWanda Nara'nın Icardi ile olan video klibi günün konusu! O anlara yorumlar hızla geldi
Son pozları büyük olaydı!  Son pozları büyük olaydı! “Bahar Candan Oldu”
Seri uzun sürmedi!  Arka yollar hareket ediyor...Seri uzun sürmedi! Arka yollar hareket ediyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir