Bomba açıklama… Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadının bakın kim olduğu ortaya çıktı! Herkes onu sesinden tanıdı

Sezon finali bölümüyle gündeme bomba gibi düşen Kızılcık Şerbeti dizisinde bir düşüş yaşandı. Dizinin son bölümünde Yiğit Kirazcı, Serkan Tınmaz, Müjde Uzman ve Selin Türkmen diziye veda etti.

Bu vedaların ardından kadroya yeni isimlerin dahil edileceği söylentileri ortaya çıktı. Dizinin her sahnesinde farklı bir olay yaşansa da Kaan Taşaner'in canlandırdığı Giray karakterinin gerçek yüzünün ortaya çıktığı sahne uzun süre konuşuldu.

Sıla Türkoğlu'nun canlandırdığı Doğa karakteriyle yakınlaşan Giray, Doğa'yı evinde ağırladı, ardından da okuldan uzaklaştırdı. Doğa gittikten sonra arkadan gelen kadın sesi herkesi şaşırttı.

Giray

GİZEMLİ KADIN BAKIN KİM ÇIKIYOR

Kanepede oturan ancak yüzü gösterilmeyen gizemli kadın Giray'a soruyor: “Sizce Doğa onun gittiğine inandı mı?” diye sordu. Giray, “Pişirdiğiniz yemeği gerçekten çok beğendi” diyerek yanıt verdi.

Yabanmersini

Dizinin sadık takipçileri bu gizemli kadının kim olduğunu sesinden anladı. Sosyal medyada yer alan iddialara göre bu gizemli kadın Defne Samyeli.

Ünlü ismin yeni sezonda nasıl bir karakteri canlandıracağı ve neler olacağı da merak konusu…

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sezon finalinde balkondan düştü!  Hakkındaki gerçek şaşırttı!  Görünüşe göre... Sezon finalinde balkondan düştü! Hakkındaki gerçek şaşırttı! Görünüşe göre…
Sevgilinizle kucaklaşın!  Yeteneklerini gösterdi Sevgilinizle kucaklaşın! Yeteneklerini gösterdi
Önce paylaştı, sonra sildi!  Hala günün sırası buÖnce paylaştı, sonra sildi! Hala günün sırası bu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir