Beşiktaş'ın ikinci başkanı Hüseyin Yücel'den 'Mourinho' açıklamasıBeşiktaş

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hüseyin Yücel, şunları söyledi:

“JOSE MOURİNHO İLE TEMAS KURULDU VE GÖRÜŞMELER OLUMLU İLERLEME GÖSTERDİ”

“Uzun süredir futbol kamuoyunda tartışılan Beşiktaş'ın yeni sezon teknik direktörü meselesinde yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek için bir açıklama yapma ihtiyacı doğdu.

Teknik direktör olarak çalışmalarımız kapsamında Başkanımız Hasan Arat ve transfer komitemizle anlaşarak Jose Mourinho ile temasa geçtik ve görüşmeler olumlu ilerledi. “Mourinho ile futbolla ilgili birçok konuda fikir alışverişinde bulunduk ve fikir birliğine varıldı.”

“BAZI NOKTALARDA ORTAK BİR PAYDAYA SAYGI GÖSTERMEMİZ BİZİ MASADAN AYRILMAMIZA NEDEN OLDU”

Jose-Mourinho-rom-2023-1685601508-108328 olarak

“Ancak bazı noktalarda ortak zemin bulamamamız masadan ayrılmamıza neden oldu.

Mourinho ile yaptığımız görüşmelerin bir sonuca varamamasının nedeni, Beşiktaş'ın çıkarlarını her şeyin üstünde tutmamızdır.

Kişisel kaynaklarımızı da Beşiktaş'ın kaynağı olarak gören bir anlayışla, hiçbir şekilde tereddüt etmeden çalışmaya devam edeceğiz ve hem transfer döneminde hem de 2024/25 sezonunda Beşiktaş ailemizi gururlandıracak işler yapmaya devam edeceğiz. . “Bütün bunları yaparken aklımız başında kalacak ve bu denemelerin sonunda mutlaka büyük bir başarı elde edeceğiz.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Erden Timur'un Galatasaray'daki görevinden ayrılacağı belli oldu!Erden Timur'un Galatasaray'daki görevinden ayrılacağı belli oldu!
F.Bahçe taraftarlarından Jose Mourinho'nun paylaşımlarına tepki!F.Bahçe taraftarlarından Jose Mourinho'nun paylaşımlarına tepki!
Bursaspor'un eski başkanı 3 gün sonra yeniden tutuklandıBursaspor'un eski başkanı 3 gün sonra yeniden tutuklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir