Beşiktaş yönetimi onun 'doğal aday' olduğunu söyledi! Sergen Yalçın Bianconeri'ye canlı yayında yanıt verdi!Beşiktaş

Beşiktaş'ın kötü gidişatının ardından suç teknik direktör Fernando Santos'a yüklendi ve Portekizli teknik adam yollarını ayırdı.

Santos'tan ayrılmanın ardından teknik direktör Sergen Yalçın'ın ismi gündeme geldi. Şu anda Antalyaspor'un teknik direktörlüğünü yapan Yalçın, Ekol TV'de canlı yayında açıklamalarda bulundu.

“Sezon bitmeden görüşmeyeceğim”

Sezonu tamamlamadan hiçbir kulüple görüşme yapmak istemediğini belirten 51 yaşındaki teknik adam, şöyle konuştu: “Etik olarak sezonu tamamlamadan hiçbir kulüple görüşme yapacağımı düşünmüyorum. Zaten benim tarzım da bu değil. Ben Antalyaspor'un teknik direktörüyüm, şampiyonanın bitimine kadar 4 maçımız daha var. Ne Antalyaspor'la, ne de başka bir takımla görüşmem var, bunu takımımla görüşeceğim. Yaklaşık bir ay sonra bunlar gündeme gelecek. Sosyal medyada benim bu konuyla hiçbir ilgim yok.

HAYRANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

662f2d7a5a395278a3b8d6fe

Program moderatörü “Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olmalı?” diye sordu. Ankette en fazla oyu aldığından bahseden Sergen Yalçın, şunları söyledi: “Ankete katılan herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum. Büyük bir takım, eğer taraftarlar arkanızda değilse, orada başarılı olmanız pek mümkün değil. Taraftarlar kesinlikle bir arada.” Harekete geçmelisiniz. Büyük toplulukların çok büyük bir hayran kitlesi var, sizin de bu ortamda olmanız gerekiyor. Bu kadar. Gerçekten şunu söyleyebilirim ama dediğim gibi şampiyonanın bitimine 4 hafta kaldı: “Şu anda bu konulara bulaşmak doğru değil.” Sözlerini söyledi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gaziantep FK Türk futboluna sesleniyor!Gaziantep FK Türk futboluna sesleniyor!
Süper Lig'e turist olarak gelmeyeceğizSüper Lig'e turist olarak gelmeyeceğiz
F.Bahçe'den İsmail Kartal ve Dzeko açıklamasıF.Bahçe'den İsmail Kartal ve Dzeko açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir