Bahar dizisi bitti mi? Demet Evgar açıkladı: Bu kişinin bir hastalığı var…

Bahar dizisi ilk bölümünden bu yana reyting rekorları kırıyor. Dizinin başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak yer alıyor.

Bahar dizisi 12. yeni bölümüyle heyecanla beklenirken fragman yayınlanmadı ve Birsen Altuntaş “Yayınlanmayacak” dedi.

Biz dizinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ederken, dizinin hayranlarından gelen yorumlar anında sosyal medyada yer aldı.

Dizinin bittiğini düşündüğü için üzülenler, son bölümün yayınlanmayacağını öğrenince isyan edenler ise sosyal medyada yapımdan bir açıklama paylaştı.

Yapım tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin yeni bölümü 7 Mayıs Salı günü yayınlanmayacak ve tekrar ekrana gelecek.

DEMET EVGAR AÇIKLAMA YAPTI

Demet Evgar, sosyal medyada paylaştığı bir videoda, “Bahar” dizisinin yeni bölümünün bir oyuncunun sağlık sorunu nedeniyle tamamlanamadığını belirterek, şunları söyledi: “Haftanın 6 günü 14-15 saat çalışıyoruz. Bu kişinin hastalığı var. ve sağlık… Böyle bir şeyle karşılaştık, anlayışınızı rica ediyoruz.” “dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İki kez evlenip boşandı!  Ayrılığın ardından ilk kez konuştu!  'Onun yüzünden...'İki kez evlenip boşandı! Ayrılığın ardından ilk kez konuştu! 'Onun yüzünden…'
Bornozla poz verdi!  Onu görenler tanıyamadıBornozla poz verdi! Onu görenler tanıyamadı
Evlenecekler mi?  Babasından inanılmaz sözlerEvlenecekler mi? Babasından inanılmaz sözler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir