52 ilde düğmeye basıldı! Uyuşturucu kaçakçılarına büyük darbe: Büyük miktarda uyuşturucu ele geçirildi, yüzlercesi yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uyuşturucu kaçakçılarına yönelik son operasyonun ayrıntılarını açıkladı. Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 52 ilde ele geçirilen uyuşturucu miktarını da bildirdi.

Yerlikaya, açıklamasında şunları söyledi: “Zehir tacirleri, uyuşturucu üreticileri, uyuşturucu satıcıları ve sokak satıcılarından oluşan yerel suç örgütlerine yönelik 52 ilde düzenlenen 'NARKOÇELİK-15' operasyonlarında 217 kilogram uyuşturucu üretilmiş, 1 milyon 111 bin uyuşturucu madde üretilmişti. 363 zehir tacirinden 1 lira değerinde uyuşturucu ele geçirildi.” Seyyar satıcı da yakalandı” dedi.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İsrail Refah'a askeri operasyon başlattı!İsrail Refah'a askeri operasyon başlattı!
Fatih Altaylı'nın çok konuşulan sahte diploma iddiası!  TRT temsilcisinin ardından başkan yardımcıları gündemde: "Pek çok kişi bu çalışmalardan yararlandı"Fatih Altaylı'nın çok konuşulan sahte diploma iddiası! TRT temsilcisinin ardından başkan yardımcıları da gündeme geldi: “Bu çalışmalardan çok kişi yararlandı”.
Elindekini fırlattı ve aniden ayağa kalktı!  Acil duyuru yapıldıElindekini fırlattı ve aniden ayağa kalktı! Acil duyuru yapıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir