17 ilde düğmeye basıldı! Bir tondan fazla uyuşturucu ele geçirildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya paylaşımında, operasyonların Ankara, Antalya, Aydın, Ağrı, İstanbul, Diyarbakır, Edirne, Nevşehir, Çankırı, İzmir, Osmaniye, Hatay, Çanakkale'de koordineli olarak gerçekleştirildiğini söyledi. Jandarma Genel Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü. Operasyonun Bingöl, Elazığ, Erzincan ve Tokat il jandarma komutanlığı ekipleri tarafından düzenlendiğini söyledi.

210 ekip ve 865 jandarma memurunun katıldığı operasyonlarda 1 ton 57 kilo uyuşturucu ele geçirildiğini, 16 milyon 218 bin hap ile 272 uyuşturucu tacirinin yakalandığını kaydeden Yerlikaya, şöyle konuştu: Zehirli uyuşturucu tacirlerinden ve sokak satıcılarından ülkeyi yok eden uyuşturucu satıcıları, geleceğimiz olan gençliğimizi ve toplumumuzu yok ediyor.” “Bizi zehirlemelerine asla izin vermeyeceğiz.” dedi. (AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Denizli'de bulundu!  Büyük heyecan yarattıDenizli'de bulundu! Büyük heyecan yarattı
Arjantin Devlet Başkanı Milei'nin İspanya Başbakanı Sanchez'in eşini hedef alması iki ülkeyi diplomatik krizin eşiğine getirdi.Arjantin Devlet Başkanı Milei'nin İspanya Başbakanı Sanchez'in eşini hedef alması iki ülkeyi diplomatik krizin eşiğine getirdi.
    28 ilde FETÖ operasyonu!  Hepsi kamuda çalışıyor... Gözaltılar var. 28 ilde FETÖ operasyonu! Hepsi kamuda çalışıyor… Gözaltılar var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir