Zaniolo imza attı yardıma kostu

Galatasaray’ın Roma’dan transfer ettiği hücum oyuncusu Nicolo Zaniolo, sözleşme imzaladıktan sonra örnek bir davranış sergiledi.

Sarı kırmızılı kulüp, 23 yaşındaki futbolcunun deprem nedeniyle transferi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ruhsatın sağlık kontrolü, imzalanması ve verilmesi kamuoyuna bilgi verilmeden gerçekleştirilmiştir. Zaniolo’nun G.Saray ile imzaladıktan sonra depremzedeler için yaklaşık 1 milyon TL bağışta bulunduğu öğrenildi.

17 NUMARALI CEKETİN SIRRI

Zaniolo, depremde hayatını kaybeden 17 yaşındaki Muhammed Emin Özkan anısına Büyük Saray’da 17 numaralı formayı giyecek.

TÜM TAÇLI

17 yaşındaki Galatasaraylı Muhammed Emin Özkan depremde hayatını kaybetti. Muhammed, deprem öncesi sosyal medya hesabından Zaniolo için hazırladığı bir videoyu ve transferde rol oynayan teknik direktör Erden Timur’a yönelik “Ne yaptın Erden abi” mesajını paylaştı. Zaniolo, “Muhammed ve tüm Türk halkı için çok üzgünüm. Destek için elimden geleni yaptım. Hepimizin katkısı var ve birlikte eskisinden daha güçlüyüz.” Galatasaraylı İtalyan futbolcunun paylaştığı videoda giyeceği formanın arkasına Muhammed’in adını yazdı.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy