Yeni Gölkay’ı Şişli firması yapacak – En Kocaeli


Büyütmek için resme tıklayın

Gölkay Kafe tam 1 yıl asla gelmeden. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Özgürlük 1 senedir öylece planlanıyor Gölkay Tesisleri için düşündükleri projeyi deklare etti. O onayn tam 7 ay sonrasında ihaleye çıkıldı. Ve duyuru duyurusu hafta sonu onaylandı.

SADECE 1 FİRMA TEKLİF VERMİŞTİ

İşletmecisi çıkarıldığı tam 20 ay sonrasında sözleşmenin imzalanması Gölkay Park’ın ihalesi 27 Nisan 2022 tarihindeki, ihaleye yalnız Çağdaş Peyzaj İnşaat Gezim Otomotiv Endüstri ve Tecim Limited Şirketi teklif.

MERKEZİ İSTANBUL ŞİŞLİ’DE

Ortalama 20 milyon 201 bin lira olan ihaleyi, 23 milyon 958 bin liralık Protokol ile merkezi İstanbul Şişli Kuştepe’de bulunan Çağdaş Peyzaj İnşaat kazanmıştı. Uyzaj ile haziran ayıgar sözleşme imzalandı.

NELER YAPILACAK?

Hakkında ortalama 4 bin metrekarelik alan üstünde alt katı 400 metrekare kapalı alan, üst katı 320 metrekare kapalı alan ve teraslar dahil toplam 1186 metrekarelik inşaat alanları çelik inşaat bina yapacak.

YIL SONUNDA BİTECEK

Ek olarak 3 bin 415 metrekare zemin sert ve yeşil alan yapımı gerçekleştirilecek. Emek harcamalar 6 ay içinde yanı yıl imalat yapılacak.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy