Yedi-Yirmi Dört Canlı Altın Fiyatları

Yedi-Yirmi Dört Canlı Altın Fiyatları

Ekonomik durumu fark etmeksizin hemen herkes altını bir yatırım aracı olarak kullanıyor. Özellikle altına ciddi yatırım yapan kişiler için en ufak bir fiyat oynaması bile hayati öneme sahip. 1995 yılında Konya altın bilezik imalatıyla sektöre adım atan firmamız, aradan geçen yıllarda kendini geliştirmeye devam etti ve altın fiyatlarının canlı takibinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde oldu. Sektörde geçen 27 yılda kendini geliştiren Ayan altın, dijital çağın getirilerini ve yeniliklerini okuyarak, altın sektörünün yakından takip edilebileceği bir internet sitelerini hayata geçirdi. Her daim kendini ve ekip arkadaşlarını geliştirmeyi önemseyen firmamız, son olarak altın fiyatlarının 7/24 canlı şekilde takip edilebildiği bir uygulamayı kullanıcılara sundu. AppStore ve Google Play Store’de bulunan Ayan Döviz & Altın uygulaması sayesinde altın ve döviz fiyatlarını yakından takip edebilir ve değişen şartlara göre yatırımınızı şekillendirebilirsiniz.

Döviz Takibi

Konya döviz fiyatlarını yakından takip edebileceğiniz uygulamamız, canlı takip özelliğinin yanı sıra favori altın ve dövizlerinizi seçebilme olanağı tanıyor. Döviz kurlarında meydana gelebilen oynamalar ciddi bir kazanç kapısı olabilir. Bunun bilincinde olan yatırımcıların döviz kurlarını yakından takip etmesi gerekir. Ayan döviz, yatırımcısına gerek internet üzerinden gerekse uygulama üzerinden anlık fiyat değişimlerini gözlemleme fırsatı sunar. Fiziki mağazalarımız da işlem gerçekleştirmek isterseniz, Ayan altın Sahibata Mahallesi, Mevlana Caddesi üzerinde yer alır. Ayan döviz ise Büsan Organize Sanayi Bölgesindedir.

 

 

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy