Wackness Film İncelemesi

TheWackness 1994 yazında geçiyor. Baş karakterimiz Luke Shapiro’nun masanın arkasındaki adam Dr Squires ile konuştuğu bir psikiyatristin ofisinde açılıyor. Ancak çok geçmeden, Squires’ın aslında Luke’dan ot satın aldığını öğrendik. Bu şekilde tanışıyorlar, ama gerçek şu ki, bayi ve müşteriden psikiyatriste ve hastaya, arkadaşlara gidiyorlar.
Bu gerçekten hikayenin ana unsuru ve baştan sona çok organik bir şekilde ilerliyor.

Luke aşkta şanssız ve okuldaki çoğu insan onu uyuşturucu bağlantısı için kullanıyor. Okulun son yılı sona eriyor ve mezun olmak üzere. Squires on yıldır evli ve aynı yıl okulda Stephanie adında bir üvey kızı var. Evliliği sallantıda ve onunla birlikte hayatı da yavaş yavaş çöküyor. Çift kaçınılmaz olarak birbirine dolanır ve birbirlerine yardım etmeye çalışırlar.Tabii ki, her zaman plana göre gitmez.

Hikaye, bu iki karakterin hayatlarındaki büyük bir değişime odaklanıyor ve ikisi de kendilerine sunulan unsurları güzel bir şekilde oynuyor. Squires rolünde Ben Kingsley mükemmel bir oyuncu kadrosu ve ona bir başka fantastik role daha el attığını gösteriyor. Öte yandan, aklıma gelen tek rolü Drake ve Josh ekibinin bir yarısı olan gergin Shapiro olarak Josh Peck var . Dürüst olmak gerekirse, filmden sonra IMDB’ye bakana kadar bilmiyordum bile. Drake ve Josh’un korkunç bir yaratım olduğunu ve kesinlikle bir kariyer mahvetmesi gerektiğini düşündüm . Peck, Sir Ben Kingsley ile birlikte bu devasa bağımsız filmde olduğu için elbette yanılmışım. Drake Bell hakkında ne kadar az şey söylenirse o kadar iyi.

https://izlefilmdizi.co/

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy