Uğur Kardaş kimdir? Uğur Kardaş neden gözaltına alındı?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, isim vermeden Adıyaman’da Masterchef yarışmacısı Uğur Kardaş’ın tutuklandığını açıkladı.

UUR KARDAŞ KİMDİR?

MasterChef şampiyonu Uğur Kardaş, 1996 yılında Çanakkale’de doğdu. Çanakkaleli olduğunu her fırsatta dile getiren Uğur, ilk bölümlerinden itibaren küçük yaşlardan itibaren yemek yapmaya ilgi duyduğunu dile getirdi.

Uğur, “dede mesleğini” sonuna kadar yaşatacağını her fırsatta dile getiriyor. Özellikle et yemeklerinde iddialı olan Uğur, kendine has pişirme yöntemleriyle hem jüri üyelerini hem de izleyenleri defalarca şaşırttı. 2018 yılında MasterChef yarışmasını kazandı.

UĞUR KARDAŞ NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

Türkiye deprem bölgelerindeki yağma görüntülerini konuşurken Masterchef yarışmacısı Uğur Kardaş harika bir video yayınladı.

Depremzedelere yardım için gönüllülerden oluşan ekiplere katılan Uğur Kardaş, paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

“Ellerime bak, günlerce insanları enkazdan çıkararak ne hale geldik. Cesetleri çıkarıp sırtlarına koyuyoruz. O sırada bir Afgan gelip kollarını ve ellerini kesip alıyor. altın… Allah versin, Allah kahretsin…”

Soylu yaptığı açıklamada, videoyu çeken kişinin Adıyaman’da gözaltına alındığını söyledi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy