Trabzonspor’da Ahmet Ağaoğlu’nun istifası kabul edildi

Süper Lig ekibi Trabzonspor’un başkanlığından istifa eden Ahmet Ağaoğlu’nun istifası yönetim kurulu tarafından kabul edildi.

Çıkış: 07 Mart 2023 – 23:49


abone

Google Haberleri

Trabzonsporyılında yönetim kurulu başkanlığı ve başkanlığı görevinden istifa etti. Ahmet Ağaoğluİstifası yönetim kurulu tarafından kabul edildi. Başkan Yardımcısı adaylığını açıkladı Ertuğrul DoğanKongreye kadar kulüp başkanı olarak görev yapacağı açıklandı.

Ahmet Ağaoğlu

KAP’A BİLDİRİLDİ

Ahmet Ağaoğlu’nun istifasının ardından olağanüstü kongre sürecine giren Trabzonspor, Başkan Vekili ve Başkan Vekili Ertuğrul Doğan başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında alınan kararlar Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) iletildi.

Trabzonspor’dan KAP’a yapılan açıklamada, Ahmet Ağaoğlu’nun başkanlık ve icra kurulu başkanlığı görevinden istifasının kabul edildiği ve yerine Ertuğrul Doğan’ın geleceği söylendi. Açıklamada, Sami Karaman’ın ilk genel kurul toplantısına kadar yönetim kurulu üyeliğine atandığı da söylendi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy