TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den yaralanan taraftara ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Mehmet Büyükekşi, Göztepe ile Altay içinde oynanan derbi maçta atılan işaret fişeğiyle yaralanan Mehmet Çakır’ı İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi finaline çağrı etti.

Büyükekşi, Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesinde tedavisi devam eden Çakır’ı ziyaretinin peşinden yapmış olduğu açıklamada, Mehmet Çakır’ı beklediğinden oldukça daha iyi gördüğünü söylemiş oldu. Yaralı taraftarın moralinin de yerinde bulunduğunu aktaran Büyükekşi, şöyleki konuştu:

“Kendisi oldukça iyi bir durumda. Bizim için en mühim mevzu insan sağlığı, onu bu şekilde görmek bizi oldukça mutlu etti. İnşallah yönetim kurulu üyemiz Talat Papatya iyileşir iyileşmez alıp federasyona getirecek kendisini. Biliyorsunuz ki haziran ayında İstanbul’da Şampiyonlar Ligi finali var. Final maçına çağrı ettim kendisini. O da ‘inşallah’ dedi. Türkiye Futbol Federasyonu olarak bu spor taraftarımızın yanındayız. İnşallah güzel günlerde yeniden onla beraber olacağız. Moral, motivasyonu oldukça iyi.”

Ziyarette TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Nüket Küçükel Ezberci, Müslüm Özmen ve Talat Papatya’nın yanı sıra Göztepeli futbolcular Yasin Öztekin, İsmail Köybaşı ve Atınç Nukan da yer aldı.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy