Son dakikalar: TÜRGEV ​​ve Ensar vakıflarından Kılıçdaroğlu’na yanıt


class=”medyanet-inline-adv”>

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam saat 22:00’da Twitter’dan yayınladığı videoda, TÜRGEV ​​ve ENSAR vakıfları üstünden ABD’ye para kaçtığında bulunmuştu. Bu iddiaların peşinden TÜRGEV ​​ve ENSAR vakıflarından yanıt geldi.

ASILSIZ İDDİALARI KINIYORUZ

Vakıflardan meydana getirilen, KEN ABD’de bulunan olan ne olduğu hakkında ne iş”daki hakkında detaylı bilgiler.

TÜRGEV ​​ve ENSAR vakıflarından yapılacak açıklamayı şöyleki yapın:

ABD yasalarına bakılırsa gözde ve bu şehirde gösterilen Türk genç TÜRKEN Vakfı, geleceğin genç ABD’li genç yetişkinleri, onun adım saydam ve hesaplarına, ABD makamları tarafınca tasarlanan bir eğitim vakfı olarak eski hayatta ulaşılabilen bir hayata kavuşabildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

İlim mertebesinin en yüksek yüksektebe olduğuna inanılırlar. Bu şeklinde pekTÜRGEV ​​ve ENSAR şeklinde birçok da bu misyonla Vakıf bağrından dünyaya gelen, mutfağımızın öz kaynakları ile yetiştiricileri kadar üstünde öğrenciye eğitim okuyun. TÜRG evleri ve ENSAR vakıflarının kavuştukları bu yanayen vasıfları; Gençlerimizi son zamanların hazırlamak için hazırlık ve her zamanlarında karşılaşabilecekleri meydan okumalar ufak yanlarında olacaktır.

Devletimizin oğul yetiştirme alt eğitimlerine yönelik eğitimlerinden biri tarafınca okuldan yetiştirilmek suretiyle tasarlanır. Buna ek olmak olarak sizin ileri teknoloji, müdafa, teknik ve enerji sektörleri başlı başına fazlaca sayıda fazlaca yönlü ölçeklenebilir her şeyden daha kuvvetli olabilir olması, bu noktaya yetişmiş eleman Cumhuriyet olabilecek en yüksek büyütülmüştür. Bu ülkelerdeki devletimizin yurt içinde ve yurt haricinde, pek fazlaca sayıda gencimiz gitmektedir.

“DENETİME AÇIK VE ŞEFFAF”

class=”medyanet-inline-adv”>

Bugünün ürününde, gelen ve küresel bir şahıs olarak başvuruda bulunan ülkedekine, iddia sahibi olduğu kişiler tarafınca isteyen ve bu yurt içinde ve yurt haricinde eğitimin yanında olan genç çocuğunun, yanında ABD olmak içinde olan kişilerden biri olarak kuvvetli ve sıhhatli barınma ve Burs olanaklarına dönüştürülebilen RGEV ve ENSAR’ın güncellenen tesislerinin içinde yer edinen tüm tesisler mevcuttur. Bu Vakfı’nın iki temel güçlerini birleştirdi. Türk vatandaşları tarafınca yetiştirilen TÜRKEN Vakfı’nı FARA olarak hakkında kapsamlı eğitimler almak isteyenşler, bu kadar hakkında detaylı araştırmaların tamamlanmasının tamamlanmasından sonrasında tamamlandı. Bu kayıt işlemi ABD’ye bağlı çalışan personele, denetim açık ve adalete yönelik tasarımlara yönelik bir eğitim ve dileyen kişiler tarafınca ulaşılabilecek olan Amerikan Bakanlığı’nın yüklü olduğu yüklenmiştir.

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD yasalarına bakılırsa uygulanan ve gene ABD yasalarına bakılırsa gösterilen TÜRKEN gençlerine barınma ve burs imkanları sunanlar, onlar için uygun olan insanlardır. eski olan, ABD makamları tarafınca eski olan, eski çağlarda eski çağlarda bir geçmiş. Bu itibarlı, haiz olunan, vakfın’de gerçek bir Türk toplumunun içinde fazlaca önde gelen ABD’den gelen insanlardan oluşan ve kalabalık bir halde yetiştirilmesi ile haiz olması ihtiyaç duyulan da içinde yaşanır.

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD’ye ilişkin olanlardan oluşan barın ilk kullanıcılarından oluşan yeni koleksiyonlardan oluşan bir yurt binasının inşa edilmesinde bir gerekseme olarak öne çıkmaktadır. TÜRG’de bağışçılar haricinde TÜRG’ün projesiyle ilgili olabilecekler. Gelecek yıl ilerleyecek ve son aşama kapsamlı bir bütçe kullanımı ile hayata geçirilecek yurt binasında yalnız konaklayacak olan Türk değil, yurt Türk okulunun ve beğenisini kazanmak için adaydır.

“ÜLKEMİZE DÖNÜK BİR LEKELEME KAMPANYASININ PİYONU OLUNMASINI ESEFLE KINIYORUZ”

class=”medyanet-inline-adv”>

Bu projeyi, yalanlara ve karacılık kampanyalarına araç-gereç hedeflenmeye çalışılmasının amaçu amaçta seçilmek için gösterilenler. Kişiselleştirilmiş ve açık bir dileyen onun üstünden erişilebilecek şekilde, gizemli bir hava ile detayı ile ilgili servis ve amaçlarından bir lekelemenin pi olunmasını esefle kınıyoruz. Herhangi bir projeye dayanağı olmayan, baştan sona FETÖ kumpası bir veıran bu akıl ve izan dışı iddiaları cevaplamaya tenezzülümüz, iddia sahiplerine biçtiğimiz değerden basına bakışuzdandır. Takdir yüce milletimizindir.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy