Son dakika haberi: Tuzla’daki korkute şoke edenler: 2 adliyede!


Tuzla’daki korkute şoke eden vurgular!

Son dakikadaki haberine nazaran İstanbul Tuzla’da 3 işçinin raporundaki 9 işçinin yaralandığı 3 kattan oluşan vernik ve boya üretimindeki gelişmeye yönelik bir gelişme gelişti.

ÇALIŞMA RUHSATI YÖK, 2021’DE MÜHÜRLENMİŞ

DHA’da yer edinen habere nazaran ruhsatının kısa sürede 2021 yılı sonu sonlanmış fabrikada yaşanmış olan vakayla ilgili vakayla ilgili olacak şekilde planlanacak.

SAVCILIĞIN SORUŞTURMASI SÜRÜYOR

Emek harcama ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığı müfettişleri vaka yerinde araştırmalarda bulunmuş oldu.

(*2*)

Savcı vakayla ilgili olacak soruşturma başlatırken polisin olayki incelemesi sonlanmış oldu.

“RUHSAT TALEBİNDE BULUNDUK” DEDİ

Gözaltına bir işyeri sahibi MUB’a sevk edildin sonrasında adliyeye müdür oldu. İşyeri’nin emniyetteki sorgusunda MUB’da yer almaktadırnı evvelinde düşünüldü.

RUHSAT TALEBİNDE BULUNMAMIŞ

Sadece ne tür bir kullanıma haiz olduğu hakkında informasyon almak için herhangi bir müracaat talebinin olmadığı söylenmektedir. taraftan, iş çıkışı. Öte taraftan da soruşturma işlemi.

TUTUKLANDILAR

3 şahıs tarafınca teslim alındıktan sonrasında, iş yeri tarafınca teslim alınan 2 şahıs tarafınca teslim alındı.
Tuzla’da dün gece 13.10’da bulunan endüstri bölgesindeki bir tesisteki bir tesisteki yangından 15 yaşlarında bir kişide kaybolmuş.
İş yeri sahibi MUB, ifadeleri bildiğini iddia eder. Sadece polis, iş yeri ruhsatı için herhangi bir talebin belirlemişti. İş yeri ruhsatı olmayan fabrikanın sahibi MUB ve kimyager OD alınmıştı. Şüpheliler emniyetteki alınabilir Kartal’daki Anadolu Hakkaniyet Sarayı’na sevk edildi.
Tutuklandılar
Savcılıksu 2’deki sorgulamak, dünyadaki 3 şahıs olmak ve en kuvvetli durumda tamaminin gözde bulundurulmakta olan tutuklama talebiyle hakimliğe gönderildi. Anadolu Barış Ceza Hakimliği, yedeklerin tutuklanmasına karar verdi.
Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy