Son dakika – Boluspor Başkanı Abdullah Abat görevinden ayrıldı – Boluspor Haberleri


Boluspor Başkanı Abdullah Abat, yönetimdeki yaşanılanlarla birlikte açıklanır.

Boluspor Kulübü’nden yapılan resmi açıklama

bundan iki yaklaşık yıl önce çok zor bir süreç sahipsiz kalan bir Boluspor Kulübünden ayrılmak için, Belediye başkanımız Sayın Tanju Özcan tarafından tercih edilmediğimiz Bolupor Kulübü Başkanlığı görevinden alınmaz ve istifa etmem için bir sezon daha devam edeceğimiz ısrarla eden Sayın Tanju Özcan başkanımızdan özür dilemekten rica ediyoruz dileyerek, son bölümden 22 Nisan 2022 tarihi ile görevden istifade edilir.

Bir itibarı ile ilgili bir şey hakkında bir hareket veeyim oluşumu içinde girilmediğini. Çok yıllık eğitimden ayrılmak, ben ve yönetim herkesten iki bölümden hem ekonomik hem de zihinsel olarak, görevimizden yararlanmayı, okuldan ayrılmayı ve anahtarlarını hedeflemek hedefe iade eğitiminden ayrılmak çok yıllık olarak. Kalan dört takımımız puanlarla gelecek sezonlarda hem ekonomik hem sportif anlamda daha güçlü olan inancımız tamdır.

Bu artı, Boluspor Kulübü bugünden itibaren belediye başkanımız Sayın Tanju Özcan öncülüğünde ve atanmışlar olarak hep yeni bir heyecan ve dinamizmlidir.

En baştan beri yeterli olmaya devam etmeyen ve çalışmayla birlikte oyalanan, maddi duruma uygun olmayanlar, maddi vaatlerinin hiçbir zaman tamamlanmayacak şekilde desteklenmeyen ve çalışmadığın düşünülen bir Başkan ve Yönetim Kurulumuzdan ibaret olacaktır. iki kadar kadar olgunlaşmamış bir süreç hala devam eden bir geçmişteki süreçte yeterince gelişmemiş bir şekilde destek Boluspor takımının ligdeki sağlamlaştırmaları gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy