Saldırıya uğrayan Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç’in sağlık durumu belli oldu

İzmir derbisinde yaralanan Altay kalecisi Ozan ve Göztepe taraftarının sağlık durumları belli oldu.

Altay tribünlerinden Göztepeli taraftarların bulunmuş olduğu bölüme atılan fişek sonucunda yaralanan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Göztepe taraftarı Mehmet Çakır’ın ilk gelen bilgilere nazaran bilincinin açık olduğu ve yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Fişeğin ağzına gelmesi sonucunda çenesi ve dişlerinde ağır hasar oluşan Mehmet Çakır’ın sol bölgesinde de yanıklar olduğu ve 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil’de ameliyat edileceği kaydedildi.

OZAN’IN DA DURUMU İYİ

Bir taraftarın kendisine köşe bayrağı direğiyle saldırması sonucunda kendisini yerde gören Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç’in de bilincinin açık olduğu açıklandı. Kafasında 4 santimetrelik bir yarık olduğu tespit edilen Özenç’in denetim altında tutulduğu öğrenildi.

GÜVENLİK GÜÇLERİ FİŞEĞİ ATANIN PEŞİNDE

Maçın dinlence edilmesinin peşinden Göztepeli taraftarlar Gürsel Aksel Stadyumu’nda ayrılırken, Altaylı taraftarların çıkışına ise hemen hemen müsaade edilmedi. Güvenlik güçleri Göztepe tribünlerine fişek atan kişiyi saptamak için yoğun bir emek harcama gerçekleştiriyor. Stat kameraları, toplumsal medya görüntüleri ve basının kaydettiği görüntüler toplanarak, fişeği atan şahıs tespit edilmeye çalışılıyor.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy