Rusya’dan Yeni Kripto Para Açıklaması! Beklenen Haber Gelecek Mi?


Rus Interfax haber ajansı kısa süre ilkin Rusya ve kripto paralarla ilgili bir gelişmeyi aktardı.

Bir hükümetin yetkilerinin açıklamalarına dayandırılan haberde Rusya’nın kripto para biriminden ödemelerden yararlanmadan ifade edilirken.

Maliye Bakanlığı’nın mali siyaset faturası baskanı Ivan Chebeskov’dan tasarım sergilemek “Uluslararası ödemeler için yapılan işlemlerde dijital para birimini kullanmak fikri aktif olarak tartışılıyor.” dedi.

Chebeskov’a gore internasyonal ticarette paraların kabul edebileceğini, saran gemilerinden Rusya’yı kolaylayacak.

Bir başka Rus haber ajansı Vedomosti bugün yayınladığı bir haberde “Maliye Bakanlığı uluslararası ödemelerle son teklifini bir yasa taslağına eklemeyi tartışıyor.” dedi.

Rusya Merkez Bankası’nın kripto paralarını yasaklayalım.

Merkez ve Maliye Bakanlığı içinde kripto paralar mevzusunda hala net bir uzlaşı sağlanamamış olsa da, Putin’in kripto paraların yasaklanmasıyla karşı karşıya kuvvetlendirecek Maliye Bakanlığı’nın ellendirdi.

ABD’nin Rusya’ya yönelik ekonomik amaçlar için, Rusya’yı para harcayacak mi hep beraber uğurlanır. Gelen son haberler bu oğul kararın yakın bir halde değerlendirilebileceğini düşünüyor.

Hususi haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı derhal takip edin! Ek olarak Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyatıne derhal başlayın!

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy