Pınar Deniz’den Yargı itirafı! Diziye veda eden isim herkesi yıktı

Kanal D ekranlarında 2 sezondur ekrana gelen ”Yargı” dizisi izlenme rekorları kırıyor. 51 bölümdür ekranda olan ”Yargı” dizisi şimdilerde Kanal D’nin en oldukca izlenen dizisi.

BAŞARI BEKLEMEMİŞ

Dizide, Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz yapmış olduğu itirafla herkesi şaşırttı. Magazin gazetecilerine konuşan Pınar Deniz diziden bu kadar başarı beklemediğini itiraf etti. Sadece dizinin tutmasından dolayı da memmun bulunduğunu söylemiş oldu. 

UYARLAMASI BİLE YAPILDI

Öte taraftan ”Yargı” dizisinin Yunanistan’da uyarlaması da yapılmış oldu. Yunanistan’ın en büyük TV kanallarından birinde gösterilen dizi bu ülkede de izlenme rekorları kırıyor.

DİZİYE KİM VEDA EDİYOR?

52.bölümle ilgili ayrıntılarda belli olmaya başladı. Gösterilen fragman seyircileri derinden üzdü. Pars savcının aracına bombalı hücum düzenlenmiş olduğu görülüyor. Sadece diziye veda edecek isim Pars savcı değil.

 

METİN AMİR ÖLÜYOR

Yargı dizisinde ”Metin amir” karakterine yaşam veren usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal diziye veda edecek. Metin karakteri dizinin en sevilen karakterlerindendi. Seyirciyi yıkıma uğratacak bu veda sonrasında diziden başka oyuncularında ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor.

CEYLİN’İN İŞİ ZOR

Öte taraftan Ceylin’in  işi de oldukca zor. Ilgaz’la boşanmanın eşiğine gelen Ceylin bu kararını gözden geçirmek zorunda duracak. Ilgaz’ın zor günlerinde yanında olmaya çalışacak.

Pazar akşamları gösterilen ”Yargı” dizisi gene soluk kesecek bir bölümle ekrana gelecek. 

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy