Pazartesi Günü Gerçekleşecek Elma Etkinliğinde Kripto Para Duyurusu Mu Gelecek? İşte İddialar


Elma hikayesi bazen süslemesi şeklinde görülüyor. Teknoloji devi tarafınca bir güncelleme sebebiyle, kripto para topluluk şirketinden NFT Web 3.0’a giriş yapma hakkının bulunduğunu düşünüyor.

Speklar, Apple’ın son yarışmacı Memoji benzerini iddiasını tanıtmaya başladı. Her yıl plan tasarım geliştiricisi 2022’nin tanıtımında NFT bazı karakterler yer ediniyor.

Hayatında, Twitter’daki kripto topluluğu, Web 3.0’a atılacağına dair süt ümit beslemeye başladı. teknolojiye nazaran şirket, NFT tecim kartlarını tanıtabilir.

Buna ek olarak MacRumours portalı, Memo’yu bitirirken üç tane alınabilir tecim kartının ortaya çıkmasıyla ortaya çıkacak spekülasyonlara daha da hazır hale getirildi.

Apple Web 3.0’da Başarıya ulaşmış Olabilir Mi?

Şirket henüzları resmi olarak kullanılmış olsa da, NFT aleti işletmesi için pek de zor. Apple VR eğitimine haiz bir kitap bir öykü ve yardım için tecrübe etmek için. Bu durum, oğul birkaç senedir Memojiler üstünde yoğun bir halde çalışan iş işlerini daha da kolaylaştırıyor.

Ek olarak, Apple’su geçen yıl kripto para hakkında olanı açıklamıştı. Hatta kişisel olarak kriptoya yatırım yapmak için. Ek olarak planında NFT planı hakkında da bir yorum:

“NFT’ler ilgi çekici genellikle insanlar için bir şekilde biraz zaman alacak.”

Sadece Cook, Apple’ın kripto yatırım planı hakkında herhangi bir yorum yapmamıştı. Kripto ile ilgili herhangi bir uygulama için sürmek için yakındaki bir çizimda belirtmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Hususi haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı derhal takip edin! Ek olarak Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyatıne derhal başlayın!

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy