Paratika’nın Türk girişimcilik ekosistemi için aday olması projeye Stevie Awards’tan


16 başarı düzenleme ve üretim programı en iyilerini seçen global Stevie Ödülleri 2022’nin “Yılın İş Geliştirme”, Gümüş ödülün sahibi Kit Fonlama Online Ödemesı Altyapı Projesi Paratika’nın sahibidir.

Avrupa’nın lider ödeme sistemleri şirketi Payten’in Sanal POS markası Paratika’nın Kitle Fonlama Online Ödeme Altyapısı Projesi, Stevie ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde Gümüş ödüle layık görüldü. “Yılın Geliştirme Başarısı” gösteri alan, Türk girişimcilik ve girişimcilik projesinde yeni bir dönem başlıyor.

Devlet ile Türkiye’de hayata geçirilen projede, Takasbank’ın denetimine yetkilisi olduğu ve Paratika Ödeme tarafından kontrol edilen çevrimiçi ödemeyle, ülkelerde Türk girişimciler fonbulucu çevrimiçi yatırım platformlarında bir araya getirilerek yönetimde hızlı, kolay ve güvenli yatırımları sağlanıyor. Proje sahibin bu 10 ayda 20 girişimden yana denemekten 47 Milyon TL fon topladı.

Aldıkları ödül hakkında değerlendirmede bulunan Paydan Türkiye’deki Ülke’ ve Paratik Kut CEO’su atayarak, özel Ar-Ge ekibi birtayarak anamızlı ve destek ekibimiz bu sistemden hem Türk girişimcilere sahip olunan hem de gelecekleriz. Bu projemiz DNA’mızdaki biz de dijital dönüşümden geçiriyoruz. 16.Stevie’ta gümüş ödülümüzün gururunu projemizin geleceğine büyük bir geleceğine kavuşacağına inanıyoruz. Bizi bu başarıya ulaştıracak bir araç yetiştiricisine sahip olmak, sahip olduğumuz bir takıma sahip olmak ve tüm başarılarımıza katkıda bulunmaktır. Bu motivasyonu oluşturmak için daha fazla yenilik yapmak için büyük bir motivasyon oluyor.” dedi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy