Need for Speed Unbound için erken erişim tarihi açıklandı

Yeni ortaya çıkan tarihe nazaran Palace Edition’ı satın alan kullanıcılar, oyuna 29 Kasım’da erişim sağlayabilecek. Standart sürüm ise 2 Aralık günü çıkış meydana getirecek. Electronic Arts’ın sevilen yarış oyunu serisi Need for Speed’in yeni oyunu Need For Speed Unbound, hayranlar tarafınca büyük heyecanla bekleniyordu. Anime ögeleriyle dikkat çeken yapımdan geçtiğimiz haftalarda da yeni oynanış videosu gelmişti.

29 KASIM’DA ERKEN ERİŞİME AÇILIYOR

EA, şimdi de Criterion Games’in geliştirdiği Need for Speed Unbound’un çıkışı ile ilgili bazı bilgiler paylaştı. Bu bilgiler, oyunun ne süre saat kaçta piyasaya sürüleceğini gösterdi. Ek olarak erken erişimin ne süre başlamış olacağı da duyuruldu.

Webtekno’nun haberinde yer verdiği detaylara nazaran Need for Speed Unbound’un Palace ve Standart Edition olarak sunulacak. EA’nın açıklamasına nazaran Palace Edition’ı ön sipariş ile alan PC, PlayStation, ve Xbox kullanıcıları 29 Kasım, doğrusu yarın saat 10 sularında oyuna erken erişim sağlayabilecek. EA Play üyeleri 10 saatlik denemeye haiz olurken, EA Play Pro aboneleri ise Palace Edition’a sınırsız erişim sağlayabilecek.

Standart Edition versiyonu daha evvelinde de malum tarihte 2 Aralık günü piyasaya sürülecek. Oyunun ön yüklemesinin PC ve Xbox için 24 Kasım’da, PlayStation için ise 26 Kasım’da başlıyor.

Need For Speed Unbound’ın standart sürümü Steam’de 1.199 TL’ye satılıyor. Palace Edition ise 1.399 TL fiyat etiketine haiz. Xbox’a baktığımızda standart sürümün 1.399 TL, Palace Edition’ın da 1.599 TL bulunduğunu görüyoruz. PlayStation tarafında ise sırasıyla 1.400 TL’lik ve 1.600 TL’lik fiyatlar bizi karşılıyor.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy