Modern Masallar

Modern Masallar

Modern masallarla çocuğunuzu daha kolay uyuturken huzurlu gecelere merhaba demek ister misiniz? Sürekli aynı hikayeleri dinlemek zorunda kalan çocuklarınıza daha özgün ve güncel masallar anlatmak için çok doğru bir adrestesiniz. Dilediğiniz kategoride çocuğunuzu eğlendirirken öğreten masallara tek bir tıkla ulaşmanız artık daha kolay. Yüzlerce masalın yer aldığı sitede çocuğunuzun ruh haline uygun kategorilerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz seçeneklerden oluşması, masal arama veya kitaplara para verme zahmetinden de sizi kurtarmış oluyor. Gündelik hayatta çocuğunuza öğretmek istediğiniz birçok bilgi ve doğru alışkanlıklar için sitede yer alan masallar oldukça yararlı. Deneyen ebeveynler çocukları için sunulan öğretici masallardan oldukça memnun. Üstelik geleneksel ve bilindik masal kategorileri de yer alıyor. Çocuğunuzla beraber geçirdiğiniz bir aktivite olan masal okumanın değerini artık kolayca hissedebileceksiniz.

Aile Masalları

Sitedeki aile masalları ile çocuklarınıza aile önemini doğrudan aktarabilirsiniz. Bu şekilde çocuklara onların dilinden örneklerle ve hikayelerle öğretici bilgileri aktarabilirsiniz. Masal okumadan uyumak istemeyen her çocuk için geliştirilen web sayfasında aile masalları ve diğer kategorilere erişim ücretsizdir. Masal oku başlığına tıkladığınızda birçok konuda yer alan güncel ve yeni masalları görebileceksiniz. 3,4,5,6,7 yaşa uygun masallar ve kısa masallar gibi seçenekler de sitede mevcuttur. Bunun dışında sitede ebeveynleri bilgilendirici çeşitli blog yazıları da yer almaktadır. Çocuk gelişimi ve uyku sağlığı başlıkları özellikle ziyaret edilen konulardan biri olmaktadır.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy