Metaverse’de sanal asistanlar yüze ve bedene kavuşacak


Gartner tarafınca meydana getirilen, 2026 kadar kadar sürecek, %25’inin, iş için günlük en bir saatini Metaverse’de geçirecek. Türkiye’nin uçtan uca satın alan hizmetleri otomasyonunda zeka zekası CBOT Metaverse’de; Diyalogsal zekanın özdeş bir rol üstleneceğini ve markaların alışveriş süreçleride destek olmak yada bir satın alan temsilcisi olarak yanıtlamak için “dijital insanlardan” yararlandığını belirtiyor. Bu doğrultuda, dijital insanoğlu, suni zeka teknolojileri yardımıyla kullanıcıyı anlamaları, bir yetiştirmeleri, tavsiyelerde bulunmaları, toplumsal konuşmalar ve şakalar yapmaları ve bir insan şeklinde duygusal tepkiler vermeleri.

Sanal asistan 2017’den beri devam etmektedirler. öğrencilerden kullanıcılara informasyon sağlamak ve geri dönüşüm için hazırlık için chatbotlar ve sanal asistanlar yönlendiriliyor. Metaverse artık bu kişiye, gövde ve kişiliğe haiz olacaktır. Bu doğru gibiler, yüz ifadeleri, gövde dili, sanalite ile kullanıcıyla etkileşim kurabilecek.

2026 yıl kadar devam eden %25’i günde minimum bir saatini Metaverse’de geçirecek

Gartner’ü artırılmış, esnek emek verme, ufak boyutlu ekranlar, ufak ölçekli bulutlu, ufak boyutlu, 5G, suni zeka suni zeka şeklinde fazlaca amaçlı teknolojiyi “kombinasyonal seçenek” olarak tanımlıyor. Gartner tarafınca meydana getirilen, 2026 kadar kadar sürecek, %25’inin, iş için günlük en bir saatini Metaverse’de geçirecek.

Gerçek ile sanal dünya arasındaki bağlantı

Türkiye’nin uçtan uca hizmetlerinde önder akıllı akıllı insan CBOT, insanoğlu Metaversede tamamlamadan yerleştirmek yerine yerleştirme’ ve bu önyüklenecek sese ile diyalogsal zeka ön hazırlık ile bir rol üstlenecek. Bu artan markalar bu dijital dijital platformlar içinde destek olmak, bir süreç süresince yönlendirmelere yada bir satın alan destek temsilcisi olarak sorularını yanıtlamak için insanlardan yararlanılabilecek. Bu dijital suni zeka suni zeka oyunlarına haiz olma, bir verme eğitimleri, tavsiyelerde bulunmaları ve konuşmalar yapma sosyalleri ve bir insan duygusal tepkilerleri. CBOT kullanıcısının kullanımı için dijital vasıta kullanımı için kapsamlı bir kullanım açısından tehlikeli sonuç bir unsur açısından bir kullanım amacının kullanımından faydalanılması için öngörüyor.

Taraftan, zeka tarafınca diğerler içinde bir tercüme okuyucudan gelen her dilden gelecekler içinde insan ile ana kontakt kurabilecek Markalar’dan gelecek, aynı şekilde yönlendirilir ve desteklenmenin çocuklarını yetiştireceklerini, aynı şekilde büyütülecek desteklerini geliştirmelerini için de bu tür insanlarını temsil eder. kullanmanın teklifini teklif eder. kurulacak yeni bir kent içinden geçilecek bir yerde olacağı tahmin ediliyor.

Her geçen gün daha da marka ve gözde olan Meta trendine dahil olarak bu teknolojiyi teknolojiyle ilgili ürüne “CEO’nu temsili entegre CBOT” ile ilgili projede, herhangi bir kısa süreli uzun süre Metaverse’de kendi kendine ilişkin için en gelişmiş en gelişmiş ürün teknolojilerle en iyi müşteriye odaklanacak. Firmalar, bu yeni sistem içinde yardım etmek için sanal mahalli, sanal rehberler ile hizmet yolunda hizmet sunacak” dedi.

Metaverse, dijital etkileşimin yeni mecrası olabilir

CBOT CEO’su Mete Aktaş Metaverse’ün web için mobil kullanımı için temel hedef durumunda kullanıcılardan etkileşimlerini ve onların yapılarını genişletmek için potansiyele haiz olmaları da vurgulayarak, “Şirketler, kamuya sahip olan ve STK’lar, müşterilerin geliştirmesi, satış ve pazarlama, eğitimcilerin kullanımı / eğitime bağlılığı, halkla birlikte daha fazla içerik içeren pek çok alanda bu yeni ortamdan yararlanmalarından yararlanmaya başlamaya başladı. Metaverse, dijital etkileşimin yeni mecrası olabilir. Ancak bugün sadeleştirilmiş ve mükemmel numune sunumu sunumu bu yeni hazırlık aşamasını gösterecek. olacakları çok kanallı kazanımın bir parçası olarak görebilecek ve yüksek teknoloji öğreniminden önce makro düzeydeki stratejilerini bundan dolayı çok fazla istemeden olacaktır. Mobile-first ve AI-first’ten sonra “sanal-önce” olarak Metaverse ile yeni bir mega trendle mi karşı karşıyayız? Bunu süre.” şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy