Madonna’nın ‘yardım’ paylaşımına Haluk Levent’ten yanıt

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplam 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler 30 binden fazla can kaybına neden oldu. Olayların ardından sanat camiası gönül rahatlığıyla hareket ederken, dünyaca ünlü isimler de Türkiye’de yaşanan depreme kayıtsız kalmadı. Böyle bir isim Amerikalı şarkıcı Madonna idi.

AHBAP’ın kurucusu ve başkanı Haluk Levent, Madonna’nın sosyal medya hesabından yaptığı “bağış” paylaşımına yanıt verdi. Levent, Twitter hesabından “Teşekkürler Madonna” yazdı.

“Sevgililer Günü’nde herkes aşktan bahsediyor. Tüm sevgimizi ve şifa enerjimizi bu büyük depremde büyük kayıplar ve yıkımlar yaşayan Suriye ve Türkiye’ye gönderiyoruz. 33.181 kişi hayatını kaybetti. Birçok insan evini, işini ve tabii ki sevdiklerini kaybetti.” sosyal medya hesabından yazdı. Kayıp. Şehirler haritadan tamamen silindi. Çok üzücü!” İfadesini yazan Madonna, AHBAP platformuna bağış istedi.

Madonna, paylaşımının sonuna “Bağış Yapılabilecek En İyi Yer—-ahbap.org” ifadesini yazdı.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy