Luna Vakfı, BTC ve UST olarak borç verecek – Kripto Para


LUNA Vakfı Muhafızı, sık sık Bitcoin (BTC) alımları ile dikkatleri olduğuna dikkat çekiyor. Bu kez Luna Foundation Guard (LFG) Twitter hesabı açısından bakıldığında, bu piyasaklığı döneminde stabilcoin’i UST’yi desteklemek için Bitcoin (BTC) ve UST onayını deklare etti.

Söz mevzusu izahat Luna Foundation Guard’ın Twitter hesabı üstünden şu şekilde duyurulmuştur:

BTC ve UST Cinsinden 1,5 milyar dolar borç verecek

Luna Foundation Guard (LFG), stabilcoin’inin sabitlenmesi için Bitcoin (BTC) ve TerraUSD (UST) açısından 1,5 milyar dolar borç verecek.

Singapur’daki LFG’nin, günde bir paylaşımda istikrarın korunmasına destek olmak için ticaretine 750 milyon dolar değerinde BTC kredisi vereceğini duyuruyor. LFG, buna ek olarak piyasayı normalleştirmeye destek olmak ve Bitcoin biriktirmek için UST olarak 750 milyon dolar daha kredi verecek.

Luna Foundation Guard (LFG), paylaşımda şu ifadeleri ifadeler:

“Yatırım pazarcılar gerçekleştirmeye yardımcı olmak içinın her iki dünyadan gidecekleri şekilde satacaklar ve sonunda, piyasayı idare edecekken LFG Rezerv geleceklerinin (BTC olarak) paritelerini savunacaklardır”

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy