Louis Van Gaal: ‘Kaybedeceğimizi düşünmedim’

Dünya Kupası A Grubu’ndaki ilk maçta Senegal’i 2-0 yenik eden Hollanda’da teknik direktör Louis van Gaal, karşılaşmanın peşinden görüşlerini aktardı.

“Kaybedeceğimiz izlenimine kapılmadım” diyen 71 yaşındaki teknik adam, “Dürüst olmak gerekirse, Depay’ın oyuna girmesinin peşinden kazanacağımızı düşünüyordum. Memphis, kendi başına bir şeyler yaratabilen oyuncular içinde. Planladığımız benzer biçimde onu otuz dakika kullandık” dedi.

Depay’ın Ekvador’a karşı oynayıp oynamayacağına durumuna nazaran karar vereceklerini söyleyen Hollandalı teknik adam, “Doğal ki oynamaya hazır bulunduğunu söyleyecektir sadece sağlığına dikkat etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Cody Gakpo’nun da saldırı hattında forma giyebileceğini belirten Van Gaal, “Gakpo da bir seçenek olabilir. O da çevik ve becerikli. Aslen bu maçta da ilk dakikada gol atmalıydı” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy