‘Lionel Messi’nin en iyi versiyonu’

Barcelona Teknik Direktörü Xavi Hernandez, 2022 Katar Dünya Kupası ile ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

İspanyol teknik direktör, “Brezilya ve Arjantin, üst seviyedeler. En azından yarı finale kalacaklardır. İki takıma en iyisini arzuluyorum. Onların arkasından İspanya, Portekiz, İngiltere, Almanya, Belçika şeklinde ülkeler var” dedi.

İspanya Ulusal Ekibi Teknik Direktörü Luis Enrique ile ilgili konuşan Xavi, “Enrique’nin kişiliği var. Doğuştan bir önder. İspanya için mükemmel bir Dünya Kupası olacağını düşünüyorum. Bu mevzuda iyimserim” sözlerini kullandı.

“MESSI’NIN EN İYİ VERSİYONU”

Messi için, “Onu oldukca motive görüyorum, kim bilir son Dünya Kupası” diyen 42 yaşındaki çalıştırıcı, “Benim için Lionel Messi, dünya tarihinin en iyi futbolcusu. Onu bir tek Maradona, Pele ve Di Stefona ile karşılaştırabilirsiniz. Ve Dünya Kupası kazansa da, kazanamasa da en iyi olarak duracak” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Xavi son olarak, “Messi’nin en iyi versiyonunu görüyoruz, mükemmel gidiyor. Dünya Kupası’nda bir fark yaratacaktır” yorumunu yapmış oldu.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy