Kripto para sektörünün önde gelen haberleri Yazar Investing.comInvesting.com – Kripto para sektöründeki günde öne çıkan programlardan biri derlediğimiz bir hazır hazırladık.

Snowden, Coini Zcash’in kurucularından bulunduğunu deklare etti

2013 senesinde ABD Ulusal Güvenlik Ajansı’ndan oldukca gizli saklı bilgiler sızdırarak dünya gündemine oturan isim Edward Snowden, kripto parası Zcash’in altı kurucusundan biri bulunduğunu deklare etti.

Gizli saklı detayları sızdıran eski bilgisayar bilgisinden sonrasında, Rusya’ya firar etmiş ve sığınma hakkı vardı. Edward Snowden, oğlu oluşturma altı orijinal Zcash kurucusundan kabul edilen John Dobbertin takma adının kendisine ilişkin bulunduğunu doğruladı.

‘rahibe Vasil hard forku aylarca ertelenecek mi?

Son Cardano genelindeki dağıtım sitesine ve Vasil hardfork hizmet IOHK raporundaki detaylara gore, Cardano’dan alınmayacak. Büyük giriş, Cardano tabanlı dApp’lerin güncellemelerini alma, aylar araştırma.

Plutus be dönüşüninin tekrardan gözden geçirilmesi, bir Blockchain’le ilgili hedefle son Vasil ile ilgili hedefle ilgili, büyük belirli merkezsiz uygulamalara yönelik.

Ana sebep, Blockchain’in mevcut versiyonuna destekleyicilerin yeni temele aktarılmasının öğretilmesiyle ilgili bilgiler. Bir çok kullanıcı, internet sayfası şeklinde alanlarda Minör çözümlerin, büyük oranda gezinmek için tekrardan yazmak ve tam bir yapmak için aylardan yararlanmak için.

ApeCoin, NFT satışından ilkin zirve göstergeleri

Yuga Labs’ın Ape’nin açılışını başlatan Otherside NFT satışı yapılmayan tüm zamanların en yüksek aşamalarda işlem görür. Hemen hemen resmi bir gelmese de NFT’lerin Otherside Metaverse için arazileri olduğu düşünülüyor.

Bu hafta sonu,thingsbrewing.xyz’de 1 Nisan’dan ilkin ön kayıt yaptıranlar, Bored Ape Yacht Club geliştiricisi Yuga Labs tarafınca yeni bir Metaverse olan Otherside’ın ilk mint’ine katılabilirler.

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, biri hariç tüm tahminlerinin geçerli bulunduğunu söylemiş oldu.

Nayib Bukele, BTC fiyatı için 100 bin dolar tahminine bağlı kalırken Bukele’nin ikinci ihtimaller içinde, tahmin edilebilir şekilde.

Bu senenin başlangıcında El Salvador Nayib Bukele, BTC tanıtımı hakkında tahminlerde bulunmuş oldu. Tahminlerinden, BTC’nin 100 bin yılına ulaşılacağı ve iki ülkenin daha iyi hale geleceği yönündeydi. Üç ay sonrasında Bukele, Ocak 2022 tahminlerinin geçerli bulunduğunu söylemiş oldu.

Tek durumda söylenmeyenin ise Bitcoin konferansındaki sürpriz iddiası bulunduğunu söylemiş oldu.

BlackRock, Coinbase (NASDAQ:) ve Marathon Digital hisselerini içeren Blockchain ETF’sini piyasa sürdü

BlackRock’un iShares Blockchain ve Tech ETF’si (IBLC), herhangi bir tutmadan Blockchain sektörüne yönelik kullanımı tercih edecek.

Fazlaca uluslu yatırım yönetimi Blackrock, Coinbase, Bitcoin Madencilik şirketi Marathon Digital ve daha geniş kapsamlı bir hisse senedi sepeti olaniShares Blockchain ve Tech ETF’yi (IBLC) kurdu. 26 Nisan, fonun netleri toplamda 34 binala 4.755.562 dolar olarak açıklandı.

Orta Afrika Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na gore evrensel dil, Bitcoin evrensel para

Orta Afrika Cumhuriyeti’nin Bitcoin’i (BTC) yasal para birimi olarak kabulnlemeye Başkan Faustin-Archange Touadéra, ilk açıklamalarını yapmış oldu.

Devlet Başkanı Faustin-Archange Touadéra kripto paraların sayısal değerlerinemat bulunarak Twitter üstünden mate evrensel dil bulunduğunu ve Bitcoin’i de evrensel para olarak gördüğünü söylemiş oldu.

DEUS Finance’ten siber hücum sonucu 13,4 milyon tespit kripto para kazanmıştır

Son DeFi hackinde günlük ilk DAO Finance’ten ortalama 13,4 milyon dolar kripto para çalıştırmadı. DEUS ekibinin, kullanıcı fonlarının güvende bulunduğunu söylemiş oldu. , Fantom, BNB Zinciri ve bir öteki katman 1 ağlarında çalışan oldukca zincirli DeFi projesi, Perşembe sabahı erken uygulama yöntemi “Flash Loan dizi” saldırıyla hacklendi.

Yazar: Günay Caymaz

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy