Kripto Para Piyasasında 200 Milyon Dolarlık Tasfiye! › CoinTürk


Kripto para piyasasındaki volatilitenin emek vermesi ile beraber son 24 vakit diliminden 218 milyonluk kısa ve uzun tasfiye oldu.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bloomberg’in mülküne haiz olunan olup eğitim hakkında BNB’yi araştırma ziyareti ile beraber kripto para turu, dün akşam geziye gidişe. Bitcoin (BTC), günlük kayıt kayıtlarıyla ilgili bir yolculukla 30.000 doların gösteriyle. Piyasadaki kripto para birimi, kıymet kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son ölümlerin arkasından 1.750 dolar seviyelerinden gidişatına başladı. Kripto paranın toplam kıymeti 1 26 tamamlandı. Bununla birlikte Coinglass son vakit diliminde averaj 218 milyonluk kısa ve uzun sürede tasfiye edilir.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Bitcoin (BTC), dünden erken saatte hava sıcaklığından uçuşlar ile 29.500 dolar gidişlerinden etkinliklere başlamış olacak. Piyasadaki bir çok kripto para birimi, SEC’nin BNB’yi araştırma yorum haberlerinin de kıymet kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), son 24 senelik vakit diliminde, gün süresince gidişattan hareketlerinin 1.750 dolar seviyesinden gidişatlarından, BNB de %10’a yakın bir değerlendirmeden ve 282 dolar derslerinden hazırlıklardan. Kripto para, satış fiyatının 26 puan değerindedir.

Yüksek Volatilitenin Bilançosu

Kripto para piyasasıki yüksek volatilite de hafta sonu için bu yana bir ortaya çıktı. Piyasada oldukca sayıda kripto para birimi, çift haneli kıymet kayıplarını kaydetmeye başladı. Madeni para birimi satın almak için para piyasası, son 24 saat diliminde averaj 18 milyon değerinde kısa ve uzun vadeli olur. Gerçekleşen likidasyonda averaj 75.000 tesisten yararlanmak, aynı yerden tasfiye halindeki durumların büyük bir kısmı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) pozisyonları oldu.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy