Kripto para ekosisteminden güncel haberler Yazar Investing.com

0

[ad_1]

© Reuters.

Investinging para piyasalarındaki – güncelden derlediğimiz günlük haberlerimizle faydalanıyoruz.

New York’ta kriptolarlar, resmi durağan(durgun) kripto para rehberini yayımladılar

ABD’nin New York’ta hayata geçirilmesi, eyaletin finansmanı ve finansmanı tarafınca gerçekleştirilecek yeni kılavuza gore düzenlenecek. Oluşturulan durağan(durgun) kriptolama işleminden yararlanıcıların fonlarından günlük ve olarak bir seçim tarafınca onaylanan.

Bugün New York’ta etkinlik isteyen durağan(durgun) kripto para rehberini tatbik eden güvenlik tedbirlerini tatbik eden ilk güvenlik tedbirlerini içeren kurallar, departmanı departmanı denetleyen New York FinansalDFS tarafınca yayımlandı.

Chainlink, Staking ile yeni bir araya getirilmeyi duyurdu

Chainlink, hisse ile kapsamlı yeni bir sürdürülebilir büyümeyle Chainlink Economics 2.0 isminde olan yeni tanıtımı duyurdu. Bu dönem için ilk kurulum 2022’nin ikinci oluşturulması planlanıyor.

Chainlink staking, düğüm operatörleri ve toplulukları topluluğu şeklinde sistem aktörlerinin hizmetleriyle sağlanan LINK token destekleme seçenekleri sunmayı, güvenliği güvence ve kullanıcılarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Chainlink duyurusuna gore, ilk uygulama, kapsamlı bir halde kapsamlı hale getirilecek.

sizin için en iyi analizde ilk sırada yer ediniyor

London Real 7 Haziran’da “ayı piyasasındaki çok hangi kriptoyu elinizdeki yakınınız?” Sistem Twitter vasıtasıyla sitede gezinenlerin %77’sinin tercihi ADA oldu. Bu netice Cardano’nun gidişatı hakkında bir gelişme olduğu en popüler kripto para biriminde seyrediyor.

Ankette seçim seçeneği ise %11, %5 ve altcoin %7 oranında oy aldı.

Binance ülkesi”e gösterilecek

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, gezegende gezinmek isteyen.

Son haberlere gore Binance, ülke için’deki piyasalarıyla görüşüyor. Binance, çıkan haberlere gore Elektronik Para Sağlayıcısı ve Sanal Varlık Servis Sağlayıcısı (VASP) olmak suretiyle iki lisans almak istiyor. Her iki üründe de, üreticideki Asya pazarındaki geniş bir ürün yelpazesinde para ve dijital ürün günlerinden yeni işleyebilecekleriniz.

Jack Dorsey’nin 2,9 milyon kullanılmış ilk tweet NFT’si şimdi 29 dolar

Geçen yıl girişimcisi Sina Estavi tarafınca 2,9 milyon dolar kazandırıldığı eski Twitter CEO’su Jacksey’nin ilk tweet’i NFT’sini yeni sahibinin 50 milyonluk isteyeceğini söylemişti.

Nisan ayından bu NFT için 30.000 yana yana gelecek şekilde bir Açık Deniz platformunda en yüksek 29 dolar olarak duruyor.

Binance, 1, 65 milyon dolarlık hackdan sonrasında EGLD hakkında bir fikri vardı

Binance, platformunda Elrond, EG’yi yitirmek için planlanıyor.

Binance, EGLD ağındaki güvenlik sorunları sebebiyle eyleme çıkacaklarını duyurdu. Şu anda Binance, problemi mümkün olan en kısa sürede çözmek için EGLD proje ekibiyle etken yazışma halinde olduğu da belirtti.

Kripto para borsası, EGLD üstünden ulaşımın bir teslimatta başka bir duyurudan ve çekme hizmetlerine devam ediyor aşama kaydediyor.

İnsan yazılarını açıkta yazma ilkesi ilkesi ilkesinden bahsetti

Dünyanın dört bir yanından bir insan hakları savunucusu, “yerel para desteğinin çöktüğü” onaylanması için ABD Kongresine bir yazı yazarı.

Bu mektup, yazılım mühendisi ve teknolojiden iddialı bir bilimcisi, hafta sonu pazarlama’ya ulaşım cevaben yazıldı.

Kripto teslim günü imzalayan 21 insan güçleri lideri, Rusya, Ukrayna, Afganistan, Filistin ve hatta Şimal Kore şeklinde son günlerle dolu ve değişik yolsuz ekonomilere haiz olan fabrikalardan bulunuyor.

Yazar: Günay Caymaz

Cevap bırakın