Kripto para borsası Binance, Musk’a Twitter verdi


Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın, Elon Musk’ın Twitter’ı alması için 500 milyon dolar ödenek durumu açıklandı.

Sözcü’nün aktardığına gore Binance, Tesla CEO’su satın alma teklifinin desteği için 7 milyar borç finansmanı taahhüdünün bir parçası olarak 500 milyon ana para yatırımı yapmayı planladığını deklare etti.

Bir başka teknoloji’ın oluşturucusu Labourry ve risk sermayesi şirketi Sequoia da 7 milyar yardım finansmana olan El içinde yer aldı.

Bunun haricinde Suudi kraliyet ailesinden El-Velid bin Talal şu ​​anda en büyük paya haiz olan satınalmakta olan vasıta Kanada satın alma şirketi Brookfield ve Fidelity Management olarak kaydedildi.

KÜÇÜK BİR KATKI OLARAK YORUMLADI

Binance CEO’su Changpeng Zhao, mevzu ile ilgili olarak fonunu taahhüd olarak yorumladı. Binance, Twitter satın alımında en büyük fonlarından biri olacak.

Binance’in milyarder’ CEOsu ve kurucusu Changpen’ Zhao, kripto Web3 olarak “yeni bir türg web vizyonuna büyük bir inanç duyarken Musk’ın Twitter’ını Web3’ün mühim bir şahıs olarak görüyor. Web3 terimi, pek oldukça kripto paranın ihtimaller içinde teknoloji olan blok zinciri teknolojisini baz alınarak inşa edilmiş yeni web deneyimlerini tanımlıyor.

KRİPTO DOSTU OLACAK

Musk’ın Twitter için tam olarak ne planlayacağı hala sağlansa da, bir ödeme yöntemi olarak kabul edilecek kabul edilecek planların planlandığı benzer biçimde.

Mevzu ile değerlendirmelerde bulunan kripto sistemi yöneticisi Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein CNBC’ye verdiğim demeçte, “Twitter’ın kripto veya diğer teknolojiler içinde olmakta olan müşterilere hizmet etme daha kapsamlı bir şekilde gerçekten iyiye işaretler” diye konuşuyor.

Birleşik ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) bildirimine gore Elon Musk’ın Twitter alımı için toplanan özsermaye taahhüdü şimdilik 27,5 tanıtıldı. Bu satın alma alma miktarı olan 43 milyar doların içinde aşmış durumda.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy