Kripto para baskanligi baskanligiyla tepki aldi!


Cenup Kore Cumhurbaşkanlığı seçimlerini, tutucu partinin üyesi olan Yoon Suk-yeol kazanmıştır. yeni lideri, kripto para olmasıyla dikkatleri üstüne dikkat çekti. Öyleki ki Yoon Suk-yeol’ün seçmenlerine verdiğin sözlerden biri de, Cenup Kore’de bir takım kripto dostu siyaset numara oldu.

Mart seçimleri kazananları kazananlar, dijital kazançlardan oluşan yatırımlardan elde edilmiş kazançlardan kazanmak için gitmek için minimum alt limiti artırmbir yemin etti. Sadece bu durum bir karşı karşıya yüklemeyi engelle.


Kripto piyasalarını niçin para kaybediyoruz?

“Fırsatı son” korkusunun yanı sıra toplumsal paylaşımlar yer edinen paylaşımlar kripto paralardan büyük olabiliyora niçin olabiliyor.

Kripto pazarı Cenup Kore’de 55.2 kazanmıştır’a terfi etti

Milletvekillerine yasama ve siyaset data ve çözümleme eden Cenup Kore Ulusal Meclis Araştırma Servisi (NARS), kriptoyu sanal bir olarak ele alıyor. Geçen haftalarda meydana getirilen bir duyuruya nazaran, yaşamdan elde edilmiş gelir için sanal sanal simülasyon 2,5 milyon kazanmıştır ya yüzde 20 vergiyle 1.946 dolar Olması gerekiyor.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/05/Kripto-para-yanlisi-devlet-baskani-karariyla-tepki-aldi-2.jpg?resize=1170%2C658&ssl= 1

NARS’ın öne bu vergi oranı, parayı değerlendirene benzer şekilde belirleniyor. Sadece bu sınır, Yoon’un hedeflediğinden daha azca şey vardır. Bu da devlet başkanının sonucunda vazgeçeceği iddialarını öne sürüyor. Bununla birlikte devlet başkanı, 2017’de yasaklanan ilk madeni para tekliflerini onaylama sözü de verdi.

Cenup Kore, şifreleme sisteminde en etken içinde yer alıyorlar. Bir rastlantı nazaran kripto pazarı, 2021’in sonunda 55.2 kazanmıştır’a (45.9 milyar dolar) terfi etti. kullanıcı sayısı ise 5 milyona yada ülke yüzü 10’una iletildi.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/05/Kripto-para-yanlisi-devlet-baskani-karariyla-tepki-aldi.png?resize=1170%2C658&ssl=1

Ülkedeki kripto hayatta daha da hareketleniyor. Sadece hususi kısıtlılardan dolayı ayrılmış durumda. Alana ise beş büyük borsa hakim: upbit, bithumb, madeni para, Korbit ve Gopax. Daha minik araçlar velar ise, mahalli ticari bankalarıyla alıştırma yapma amacınıte dikkat çekmek için.

Peki, siz bu mevzu hakkında ne satın? Görüşlerinizi yorumlarınızda ya da SDN Forumu‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy