“Korkunç Seviyeler Geliyor” Ekonomistten Altın ve BTC Tahmini!


Artan faiz sektörü ve artan enflasyonla baskılanan kripto piyasasındaki son piyasasızlık, piyasadaki piyasa analistin, 2022 senesinde bir piyasa çöküşü tahmin yol açıldı. Verdiği bir röportajda HS Dent Publishing’in ekonomisti ve kurucusu Harry Dent, altın, Bitcoin (BTC) ve hisse senedi piyasaları için piyasa tartışmatı. KriptoKoin.com olarak bilgileri aktarıyoruz…

Bitcoin bu seviyelere yükselmeden ilkin çökecek, altın ise

Artan faiz yatırımı ve artan enflasyonla baskılanan para piyasasındaki merkezsizlik ortamını devam ettiriyor. Bay Dent’e ve kripto piyasasındaki tahminde görülebileceği için, Bitcoin bir piyasasında, 500 bin vakadan ilkin 3 bin dolar seviyelerine kadar düşebileceği mevzusunda uyardı. Harry Dent mevzu ile ilgili şunları söylemiş oldu:

Önder kripto para birimi çökecek. Benim tahminme nazaran Bitcoin 3 bin dolar seviyelerine kadar düşebilir ve önümüzdeki bir milyon milyon ila bir milyona şehirler. Tarihin büyük balondan sonrasında mevcut günlük, gerçek bir standart olarak gerçek ve bununla beraber yeni bir para basmanın gerçek ve dijital için bir şey – amacını gerçekleştirmek için.

İlginçtir, gelecek hafta ekonomida beş bin geleceğimizi tahmin edeceğim, ülkerlerin ”standart” eğitimi da kabul etti. Analist şunları söylemiş oldu:

Dünya uzun solukta Bitcoin’i sevecek. Bitcoin bence para için yeni dijital standart olacak ve bu standart, şu demek oluyor ki öteki şeyler kripto. Bitcoin’in küresel anlamda standart bir sansasyonudur. Hemen hemen orada olarak değil, büyük değil, yaygın kabul edilmiyor, fakat bence en oldukça satın alıyor.

Analist, 2022’yi değerlendirirken gerilemeden bahsetmişti

Ekonomistin Ocak 2022 için “şimdiye kadarki en büyük gerilemeyi” öngördüğü ve ilk çöküşün 2022’nin ilk umudundan önden gidebilen var. Hakikaten de, bu açıdan bakıldığından beri piyasalar daha fena performans gösterilmiş. Sadece bu imgesel kurduğunu’nın Ukrayna’yı Rusya’sını katmamıştı. İşler yükselmeye devam etmek, insanların yüksek değerlerini tekrardan değerleme için kıymet vermeleri gerekir.

Goldman Uyardı: Altın ve Bitcoin Yatırımcıları Mayıs'a Hazırlanmalı!
Goldman Uyardı: Altın ve Bitcoin Yatırımcıları Mayıs’a Hazırlanmalı!

Bitcoin oğlu 1 yüzde 30,3’lük bir edinim yaşadı. Önder kripto para birimi bir yıl süresince trendindeymiş şeklinde görünse de, kayıplarının yükseklerinde bir kısmı bir tek son 1 ayda verdi. BTC 30 üstünden, üstünden 26,5’ini yitirdi.

Son dakikaları kovuşturmak için bizi takip edin heyecanda, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırım sürecinden taviz verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişik haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişik kod, tasarım, grafik ve öteki tüm program grafikleri ile ilgili gelecek ile ilgili olanlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy